Nový závod v mojej záhrade: Dicentra formosa Aurora

Video: Amerika je raj na zemi MY FLORIDA pestré kvety

Myslím, že sa nejedná o originálny, keď poviem, že sa mi páči táto kvetina nezvyčajné! A to všetko, že láska sa tak nestane veľa) Preto tento rok na jar bol zakúpený 3 nové odrody Dicentra, to všetko s kvetmi rôznych farieb a tvarov.

Dicentra formosa


Jeden kopol do vedra, a to aj bez objaviť von z krajiny po výsadbe. Chápem, že nádej, nie je čo, ale vytrvá napojená na miesto, kde pristál. Zdá sa, že nádej na zázrak) Druhý tiež nepovedal, že bola dobre prijatá, ale existujú dva listy, tretí sa zdalo utiecť. Veľmi silný bol Dicentra formosa trieda s názvom Aurora (Dicentra formosa Aurora).

Aj samozrejme potešený a že dvaja prežili, ale stále si myslím - prečo jeden zomrel? Všetky boli vysadené v jednom dni, za rovnakých podmienok. S vedomím, že Dicentra tolerovať stojaté vody, kopal som celkom hlbokú jamu, v spodnej časti odvod z okruhliakov. Zásyp použité pôdne substráty: černozem, piesok a pôda pripravená pre kvety (1: 1: 1). Jar tohto roku bol bohatý na zrážky, takže vysychanie úplne eliminované. Neviem, čo si mám myslieť.

Video: Ako Paint Pony Princess Cadence alicorn

Domnievam sa, že rozmnožovací materiál v nákupnom stredisku boli skladované nesprávne tú, ktorá monitoruje teplotu a vlhkosť? sú potrebné veľa rastlín a všetky rôzne podmienky, ako sú všetky v jednom obchodnom mieste. Hoci jeho chyby tiež nevylúčil, možno nepovažuje za niečo dôležité? Pestovatelia Dicentra, povedz mi, čo je dôvodom čiastočného neúspechu?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com