Moje obľúbené tulipány

Video: Times goda.Vesna. Môj obľúbený, tulipány!

tento rok na jar (ako napokon v minulosti, a pred rokom), prišla rýchlo. A rovnako rýchlo nahradený horúceho a suchého leta, nebo bez mráčika a horúci vietor. Preto dlho obdivovať kvitnúce tulipány na záhrade som nebol schopný, niektoré obzvlášť chúlostivé skoré odrody, kvet iba za dva dni. Potom ich okvetné lístky len vyschla v horúcom vzduchu. Nepomohlo to buď vystužené zálievku alebo vykonať odtieň. Ale podarilo sa mi fotografovať a teraz vás pozývam na prechádzku v mojom tulipán kvetinovej záhrade.
Black Perrot (Tulip Black Parrot)

Prvý z nich - nové položky. Pred dvoma rokmi som si kúpil dva druhy papagáj cibuľky tulipánov, a chcel byť takto. Black Perrot - jedna z mojich nových osadníkov. Je zvyšujúce sa iba druhým rokom. Na fotografii je farba bola živšia, pretože slnko. V skutočnosti je farba nie je na slnečných oblastiach lístkov. Trochu sklamaný, že obal s žiarovkami tvrdil, že tulipán nie je plne odhalená, stále je pod polootvorené zárodku. No, pravda tohto tvrdenia možno vidieť na fotografiách, ale povedal mi, a tak príjemné! 

Video: Moje obľúbené tulipány (pionchiki) "Miranda"

Blumeks (tulipán Blumex)

Druhý druh papagája - Blumeks. Opäť platí, že môj pohľad na kvetu je odlišný od toho, čo bol zobrazený na obale. Je to škoda, pretože tieto dva druhy tulipánov som plné zuby ich odporúčané hnojivo je dekoratívne prvky úplne zrejmé. Neviem, čo sú kŕmené v detskej izbe, ale nie presne to, čo odporúčame. 

Video: Ako som nakresliť kvety akvarel! Moje obľúbené tulipány)

Kráľ Petr (Tulip Czaar Peter)


To cára Petra. Kvitne skoro, poddimenzované. Kvetinové stonky sú krátke, silné, že sa nebojí vetra. Mimochodom, až sa kvitla, som si nevšimol, a len na fotografii bolo vidieť, že jeden kvet - froté! 

Barbados (tulipán Barbados)

Samozrejme, nemohol som odolať a získala niekoľko druhov lemované tulipánov. Ani nemôžem povedať, ktorý z nich sa mi páči viac, každý dobrý vo svojom vlastnom spôsobom.

Cummins (tulipán Cummins)

Canasta (tulipán Canasta)

Video: Krásne tulipány

Našla som si miesto v mojej záhrade a Liliotvaré tulipány. Taký vynikajúci, najmä keď v zárodku - Eye neberie.



Laylek Time (Tulip Lilac Time)

Ed Schein (Tulip Red Shine)

Long vybral odrody froté tulipánov. Rose mi pripomenul pivonky, červená - ruža, všeobecne, z odrody z tried Aj vybral tieto dva. 

Angelica (tulipán Angélique)

Monte Carlo (Tulip Monte Carlo)

A to je - ako jediná v mojom záhradnej tulipán Chameleon. Keď kvitne, žiarivo žlté plátky, bez jediného červená škvrna. Potom sa na okrajoch okvetných lístkov sa objaví tenký červený tanier. Postupne sa stáva širšie a lístok sa stáva oranžová, a čím dlhšia je kvetu tulipánu, tým tmavšiu farbu. 

Deypim (tulipán Deupim)

Eric Hosfyu - veterán, jeden z prvých odrôd, ktoré som zasadených. Zvyšok mne sa nepáči, a som im a pobrežné, holý a opatrovať podal. Užite si to! 

Eric Hosfyu (Tulip Eric Hofsjo)

Dúfam, že sa vám páčilo moje obľúbené jarné kvety. Bol by som veľmi rád, keď vidím svoje fotografie!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com