Trumpet - úžasné víno!

Video: Kamspsis úžasné víno-Israel !!!

Viete, nemám ani čo porovnávať vitalitu, jednoduchosť a odolnosť tohto závodu!

trubač

Snáď jediným nezničiteľné listovú zeleninu môžu súťažiť s ním na tieto vlastnosti. Preto Trumpet (Campsis) možno bezpečne vysadených začínajúcich pestovateľov, vínna réva dokonca zámerne nie je ľahké vápno! Zmienil som sa mnohokrát, že v lete máme, je neuveriteľné horúco a sucho, ale Kapsis je nepokojný! Ani jeden list nie je vyschol, kvety, napriek tomu od júna do septembra! Počas niekoľkých málo rokov sa tento révy nevidel jediný pred škodcami, chorobami a nedosahuje to!

Trumpet - úžasné víno!

Neviem, ako to podľa pravidiel, a ja Trumpet rastie sama od seba. zasadil som ju polieval a všetko ostatné sa deje automaticky. V zime som sa neskrýval, určite stráviť jesenné prerezávanie, inak zapletet ulici. Jednou zo zvedavosti, zmerať dĺžku roka uniknúť. 7 metrov!

Sezónny nárast!

Avšak, on má mínus. Rúrka Prekrásnu, od pôvabnej listy - up jemné kvety, tak som bol veľmi prekvapený, keď sa náhle priateľ ma pozval do niekoľkých procesov. Dôvodom pre takéto veľkorysosti, uvedomil som si veľmi rýchlo - toto víno je veľmi agresívny, dáva početné rast koreňov, ktorý rastie míľovými krokmi. Avšak, toto nie je dôvod vzdať takú krásu! Len som transplantované rúrku v úzkom deliacej steny medzi garáží a susedovho plota. Nikde najmä hýri výhonky, ale niekedy to vyskočí na 10-12 metrov od materskej rastliny!

Boll-pod

Video: Liana Trumpet Photo

Videl som na internete fotografie Rúrka so žltými a ružovými kvetmi. Ako milé! Chcel by som kúpiť sám nutne, ale zastaví všetky rovnaké rast koreňov. Možno sú aj druhy, ktoré nie sú to dať? Mám záujem o Trumpet to so žltými a ružovými kvetmi. Ak niekto vie, povedz mi, budem veľmi vďačný!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com