Jiřiny - dekorácie jesenné kvetinové záhony

Video: Jiřiny v záhrade, georgíny sadu.Ukrashenie

Páči sa mi georgíny, majú veľa času a bohaté kvetu, starostlivosť o ne je jednoduchá.

Moje georgíny
Ale nikdy by som odstrániť zbytočné axilárny výhonky (pinch), chcem mučiť rastlinu. Aj keď tvrdí, že je to stresujúce, ale neverím, že pre neho. Tak som sa rozhodla pre low-rastúce odrody, a prečítajte si, čo pasynkovanie a štipľavý sú nielen zbytočné, ale aj škodlivé. Je pravda, že my sami o sebe tvoria nádherné kompaktný kríky a kvitnúce ako dlhá doba! Prvé kvety sa zvyčajne objaví na začiatku augusta, potom kvitnú nepretržite trvá až do prvých mrazov, ktoré môžu nastať v novembri a decembri. Napríklad v minulom roku pod 0 ° C Teplota klesla 25. novembra.

Video: Kvety v záhrade

Moje georgíny

Jiřiny rastú na slnečnom záhon, chránené pred vetrom. Som v oblasti úrodnú černozem, takže pri pestovaní pridám piesok (tie kvety nepáči stojaté vody v koreňoch) a trochu dreveného popola. Starostlivosť príde na hnojenie, pravidelnú zálievku a odstraňovanie vyblednuté kvetenstvo. Snažím všetku pôdu medzi farbami na mulčovanie akýkoľvek improvizovaný materiál - piliny, piesok, drvený Coquina, dokonca len kúsok nakrájame na tenké vetvičky. Z tohto dôvodu, uvoľnenie je potreba oveľa menej často, iba vtedy, keď mulčovací pod závlahou sa zriedi a zmieša s pôdou.

Video: Jiřiny v záhrade fotografie konštrukcia s názvom triedy

Moje georgíny

Čítal som, že georgíny ako dreveného popola, zvyšuje jas farieb okvetných lístkov a slúži ako prostriedok k ochrane pred hubovými chorobami. Aby nedošlo k pokaziť svoje miláčikov tak užitočný a nevyhnutný nástroj? Pet. A oni odpovie mi prosím svoje krásne kvety až do mrazov. Akonáhle je nadzemná časť zomrie s mrazom, cut off Aj to, dig hľuzy, s nimi zaobchádzať s fungicídom a poslal na zimné uskladnenie v pivnici. Necháme odležať do jari!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com