Voňavé húštiny bielych ľalií

Video: Ako sa zvyšuje atsidanteru - voňajúce Gladiolus. webové stránky "záhradný svet"

Táto odroda rastie ľalie na mňa tak dlho, že som si, že je ťažké presne určiť, koľko rokov!

Voňavé húštiny bielych ľalií

videa: "Ako kvet voňajúce" - Alexander Malinin ("moja duša ..."2009) / Alexandr Malinin

Verte mi, ja neviem, prečo sú tak drahé, aby mi: kvety sú malé, 4-6 cm, vôňa sladká, jemná a výška stopky nemôžu chváliť - maximálne 60 cm, ale je v nich zvláštne čaro, niektoré z nich. ušľachtilý skromnosť a jednoduchosť, ktorá neumožňuje mi dať im žiaroviek susedov alebo priateľov)))

Bloom spoločne, každá kvetina žije od 4 do 7 dní, v závislosti na počasí, ak je v pohode - kvitnú dlhšie, ak je to horúci - bliká priateľské partia niekoľkých dní.

Video: Biela hrách. Lily a Nicholas Amarfy Korshilov

Aj veľmi zriedka používať ľalie pre rezané kvety - ukončiť svoju intenzívnu vôňu a záhon nechcú porodila! A Kuban júna záhony - to je pre prežitie v extrémnych podmienkach!

Kvetín u nás teraz lahodí oku: sasanky, petúnie, Mattioli (a to aj potom, v noci), viola, Rudbeckia, Portulaca, ruže a Alyssum. Oh, skoro by som zabudol o daylilies! Ako pomáhajú mi teraz, keď bola väčšina kvetov už vytvoril semená (kríky - sa nepočítajú!).

Video: Nákupy pre katalógovým číslom 9 Faberlik

Ale daylilies - v inom čase, v samostatnom téme)))

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com