Iris na chate

Video: Tajomný a vzájomne si odporujúce iris kvetina. Krásnych fotografií dúhoviek

Kvety dúhovky ma fascinovala a spôsobiť vzrušenie svojou eleganciou a šľachtických foriem. Volá sa "Iris" Flower bol v starovekom Grécku na meno bohyne Iris, ktorá ako posol bohov zostupujú na zem na dúhu, takže sa slovo "Iris" v gréčtine znamená dúhu. Názov tejto kvetiny dal Hippokrates. Krása a elegancia kvet Iris môže dobre konkurovať s orchideí. Kosatce v mojej oblasti zaujímajú dôstojné miesto. 
Dúhovky.
Kosatce svetlo vyžadujúce a dobre rastú na plnom slnku. Majú strach z nadmernej vlhkosti, takže je najlepšie pre rozvoj v oblastiach s nízkym postavenie podzemnej vody, ale je to veľmi náročné vlhkosti v priebehu obdobia kvetu.
Dúhovky.
Plánujú kosatce by mala byť chránená pred silnými vetrami a je otvorená na slnku, a to najmä v prvej polovici dňa. Povolené len ľahký čiastočný tieň v popoludňajších hodinách. Najlepšie pôda pre kosatca sú ľahké hliny, ale môže rásť v ílovitých pôdach.
Dúhovky.

výsadbu dúhovky technika má svoje vlastné charakteristiky:

Video: Flowers. Irisy.Vyraschivaem kosatce v krajine. Terénne úpravy s ich rukami

budete musieť vykopať dieru o veľkosti koreňov, v jeho strede nalejeme pochvu-

vytvorený na kopci umiestniť podzemok, korene šíriť a naplniť zemley-

Horná časť podzemku by mali byť ponechané na povrchu pôdy, slnečné lúče k dispozícii.
V žiadnom dúhoviek hnoja a iných organických hnojív. Prispievajú k rozvoju hubových chorôb a rýchly rozvoj listov na úkor kvitnutia.
Dúhovky.

Video: Ako pestovať krásne kosatce v krajine



V záhrade kosatcov úspešne zaplniť medzeru po odkvitnutí tulipány a narcisy kvitnú a pivónie, ľalie a plamienky. 
Dúhovky.

Video: Pokračovanie mojej prímestskej scén - fúzatý dúhovky kvitnúce v mojej krajine

S nástupom do prvých mrazov listy odrezať polovicu počas pristátia. Keď vidíte žlté necháva o6rezaem. Po odkvitnutí stonky na základni, aby sa vymanili. V zimnom období, pri výskyte prvej mrazu, ukrytie pristátie vrstva 10 cm, je nutné, aby otgre6aem pružinu.
Kosatce v krajine.

Kosatce poteší ma aj všetky jeho fascinujúce krásy!
Kosatce v krajine.

Na konci vegetačného obdobia dúhovky podzemku sa hromadí veľké množstvo živín. Nasledujúcu jar, slúži ako komora, z ktorého sa rastlina prvýkrát, je napájaný. Aktivácia zásob, a teda rýchly rast vegetatívneho časti pružiny uľahčuje obliekanie, ktorý sa vykonáva okamžite po rozmrazení. Počas tohto obdobia, dúhovky sú najmä potreba dusíka a draslíka.
Kosatce v krajine.
Tu je zázrak rastie vo svojom letnom chate.
Ak nie ste ľahostajní k tomuto zázraku, hlasujte a napísať recenziu.
Ďakujem, budem rád, keď má práca bude mať slušný odhad. 

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com