Hviezdičky v tráve - hionodoksy

Video: Taare Zameen Par

Videl som ich náhodou pred niekoľkými rokmi v jednom z adresárov - a zamiloval. Podľa môjho názoru, stojí v prednej časti týchto farieb je úplne nemožné. Pôvabné rád žiariace vnútri hionodoks ozubené koleso dobyť pohľad.

Hionodoksa

Samozrejme, že som si objednal žiarovky a zasadil ich. Prekvapivo, snehovo biele hionodoksa Alba bol menej vyberavé ako jeho príbuzní, s prírodným modro-modrej farby - častejšie naopak. Ale v spravodlivosť, musím povedať, že "prieberčivé" - nie je to správne slovo vo vzťahu k hionodokse. Rastie bez väčších problémov, starostlivosť nevyžaduje, aby rýchlo rastie, pretože väčšina melkolukovichnyh. Spokojní s zatienenie - Mám pristátie na slnečnom pozemku, av polotieni. Čo je zaujímavé, táto rastlina šíri sa rovnakým úspechom a bulbils a semená. Ak nechcete odstrániť uschnuté kvety a neponáhľať odstrániť sušené listy za rok alebo dva, možno nájsť na mieste malé kríky húštine, úplne posiate hviezdami kvetín.

Hionodoksa Alba

Low (15-20 cm) hionodoksy vyzerajú skvelo na pozadí green ground cover (dobrými partnermi - rozchodníky), pod kríkmi, v skalky a skalky, pri vode. White hionodoksa blízkosti vlnený Stachys (hore na snímke) je veľmi jemná kompozícia. V tomto prípade sa však mierne kazí minuloročné lístie)) Letáky hionodoksy po dlhú dobu zostať veselý a atraktívny vzhľad aj po tom, čo Bud, a potom nepozorovane rozpustiť do okolitej zelene, takže žiadny problém s opustenie v kvetinovej záhrade je rastlina to nedodáva.

Video: Stas naMini a kvety Group - prečistiť Asterisk - Sila kvetov (Crocus Hall - naživo) 2013



Hionodoksa v záhone

Vzhľadom k tomu, deti tvoril veľa, pokojne som si vzal na svoje miesta tieto úžasné kvety na rôznych miestach v záhrade. Mojím snom je dostať ružovou hionodoksoy (Pink Giant odroda), ale tak dlho, kým nie sú splnené bulbils v predaji. Dokonca som čítal v poslednej dobe, že hionodoksu môžu klíčiť na jeseň doma, v kvetináčoch. Myslím, že sa bude musieť snažiť))

Video: jasný, ozubené kolesá, žiariť ďalej!

Hionodoksa obrie

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com