Winter - Problémy čas, jar - čas na odpoveď

Video: Odpovede na vaše otázky. transplantáciu fialky

Na začiatku decembra som konzultoval s ostatnými záhradníkov, čo robiť s sadenice v krajine ľalie žiaroviek. Potom sme došli k záveru, že mráz nebude jej ublížiť, kým nie je sneh, ale v prípade topí bude musieť postarať o prístrešie.

Klíčky ľalia na jar

Od silvestrovské odmäku sme sa znovu a znovu v januári mrazy hit. Za nimi nasledovala nečakane skoro na jar - udržateľný otepľovanie začalo v polovici februára. Celú tú dobu som rastyuhi zostal pod snehom, ktorý sa nakoniec premenil v hustej kôry (Išiel som cez neho v zimné oblečenie, ktoré nespadajú!). Robiť niečo jednoducho bojí: prelomiť ľadovú krustu, ľahko sa poškodí rostochku, a nie skutočnosť, že moje obavy sa musieť ochutnať ... Všeobecne platí, že všetky ponechaný svojmu osudu ...

Kvôli snehu ľalií vyrážať tu taký

Video: Výsledky v lete 2016. Odpovede na všetky vaše otázky. periskop on-line



A tu sme sneh zostúpil úplne ... Predstavte si sami seba, ako svoje emócie, keď som videl čerstvý uprostred zelenej záhony! :)) však pod snehom listy rozjasnil významne (teraz na slnku, sa postupne naplní svetlo zelená), ale oni boli nažive! Sused, nováčik do krajiny cez víkend, bol prekvapený: "To je to, čo ste tam - šalát?" :))

Všeobecne platí, že opäť moja skúsenosť ľalie rastúce zaisťuje stabilitu ázijské hybridy do našich klimatických podmienkach (východnej i pod prístreškom často zmraziť, aby sa pokúsil o strelu svoj obľúbený Stargazer Nebol som čaj na jar čakanie - s kvetinovými záhonmi, vysadené jeho žiarovky sneh v zime dvakrát išiel úplne a musím skrývať kvôli silným dažďom na jeseň nemal čas ...).

Video: Opýtajte Korshun # 1 / Vaše otázky - moje odpovede)

Keď roztopil sneh, objavil som na zamrznutej pôde vzduchu žiarovku ľalie Red Room. Posada - vyklíčili! (Hovoril som o tom tu) Teraz budeme čakať na ďalší vývoj: ak kvitnutie týchto extrémnych testov trpieť? As klíčky prežije novú vlnu chladu (meteorológovia sľubujú, že počas jedného alebo dvoch dní)? Teším sa na priaznivom vývoji situácie a dohodnúť sa hovoriť o tom, čo tento príbeh skončí.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com