Naivný kúzlo sedmokrásky

Ak sa spýtate, čo presne mám rád sedmokrásky, pravdepodobne, že odpoveď nebude ľahké nájsť. A napriek tomu je v nich niečo, čo sa dotýka duše, atraktívne. Možno je to láska: ak to nie je za niečo, az nejakého dôvodu, ale len preto, že :) A ja som zasadil husto a veľké kvitnúce odrody double, ale prostý biele a ružové sedmokrásky mi pripadajú najatraktívnejšie.

margarét

Pestovať daisy obvykle ako dvojročných rastlín. Pri pestovaní zo semien v prvom roku majú pekný ružice listov, krátke a kompaktné. Bush sa významne a kvety rastú hojne v druhom roku.
Ak vyblednuté kvetenstvo nemožno odstrániť (a s rozsiahlymi výsadby tejto operácie je veľmi časovo náročné, pretože sedmokrásky kvitnú kontinuálne koberec), ktoré poskytujú náletových. Avšak, vysoko kvalitné rastliny zároveň strácajú svoje príznaky, stáva najčastejšie.

Red daisy

Video: harmančeka, kaktusu, sedmokrásky / Ruské filmy

Ale kvitnúce lúka s sedmokrásky naozaj pôsobivé! A ak sa kosiť, keď rastliny vädnú a strácajú svoju príťažlivosť, stal neporiadny, sú skvelé opäť rásť, a môže dokonca re-kvet!
Daisy môže zasiať priamo do zeme, a v polovici leta (jún - júl), a črepníkové, výsadbu sadeníc na jeseň v záhonoch. Semená klíčia na svetle, takže sa nemusíte pochovať, stačí len mierne priporoshit pôdy a lisované (valec o) tak, aby sa zmestili pohodlne na zem. A podeliť sa o kríky a rastliny môžu byť transplantované kedykoľvek, a to aj kvetu.

pink daisy



Úprimne povedané, sedmokrásky množia delením ker som nebol príliš potešený: ešte mladý, vzrástli zo zásuvky semená vyzerajú oveľa atraktívnejšie, podľa môjho názoru. Ale ak chcete, aby rýchlo získať veľa kvitnúcich rastlín, môžete sa uchýliť k tejto metóde. Pokiaľ bude oddelená od krovia a dobre napojená prvýkrát pritenit, takže nebude pražiť jasné slnko, sú nielen rýchlo zakoreniť, ale aj naďalej kvitnúť!
Všeobecne platí, že vlhkosť ako sedmokráska. Cítia sa dobre v rybníkoch, dobre rastú na ílovité pôdy, ale na piesku vyžadujú pravidelnú zálievku. Avšak, sedmokrásky starostlivosť o neho, snáď, koniec: Je to veľmi nenáročné kvety.
Mám veľa krásnych rokov, ale vyrástol na brehu malého rybníka obklopených rozchodníky

Daisy medzi rozchodníky

-Li dostatočnou vlhkosťou, sedmokrásky dobre rastú na slnku, ale aj v polotieni sa cíti horšie. Možno, že slnko oni len kvetina stonky kratšie a zatienených oblastiach - vyššia - Práve v tom možno aj všetky rozdiely.
V podmienkach Priemerné sedmokrásky pásových kvitnú v máj - jún a niekedy aj príjemným a jesenné kvitnutia. A použitie v kvetinových záhonov môžu byť veľmi rôznorodé. Táto výsadba v kvetináčoch, plantážnici (vrátane terás a balkónov) a lemovanie trávnikov a obrubníkov pozdĺž dráhy, a mnoho ďalších možností. Napríklad malá lúka sedmokrásky v popredí v záhone Penumbra

Sedmokrásky v pružinových prostriedkoch

Video: Očarujúce harmanček

Daisy nádherné zmes s cibuľou: Muscari, hyacinty, tulipány, narcisy. Môžete im vyplniť voľný priestor v rozľahlých záhonov, pričom ako pôdokryvna rastliny: rastie, sedmokrásky tvoria súvislý rohož, ktorá vyzerá skvele aj bez kvetov. Avšak, v tomto prípade, musíte pochopiť, že je pravdepodobné, že dostanete ďalšie burina: sa tento spôsob pestovania zvyšuje pravdepodobnosť náletových. Ale myslím, napríklad ako "buriny" ako))
A ste na výsadbu sedmokrásky?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com