Moje srdce, dúhovky

fiesta čas

Napriek tomu, že chata sme mali, ale keď som dokončil školu, bol som čerpanej do zeme detstva.

Viem bez výnimky všetky kvety na lúke "v botanických", čítal otvorov ležať v dome, "Príručka pre rastliny", "Škola mladých prírodovedcov. Vaša záhrada "Onegova a obrovské Talmud" kvetinárstvo "vzorka th 1953 - bolo to určite vzrušujúce.

Keď sa rodina konečne získal pôdu a majú možnosť vyskúšať si v praxi všetko, čo sa prispôsobil teoreticky sme začali nerozlišujúce choroba "zavsohvatayka" - rovnako ako všetky znevažujúci by sme chceli všetci naraz, a mnoho z hlavného hostiteľa-koordinátorom nebolo a ako je to obvyklé v takejto situácii nie je ukotviť svoje plány a nápady s ostatnými.
Účinnosť celkového úsilia bola mierne nižšia ako nula. To je téma na samostatný príbeh, v prvých rokoch Nespomínam si bez smiech cez slzy.

Video: My Heart

Potom vyplní pár rokov, mega-kužeľa, som sa zameral na farby, ktoré majú pocit, že majú najviac Most - ruže a ostrôžky. Kosatce potom pre mňa znamenajú "niečo trochu modrej a toschenkim neinteresnenkim v pozadí", a ja rozhodne nebude dať. Ale rovnako tak sa stalo, že na štúdium filológie som nebol príliš záujem, a záhrady sa zaujímali o viac ako moc, a preto začať som sa prechádzal v parkoch, lesoparky a záhradníckych výstav.

Potom jedného dňa, drzo prejsť rebrík na ruskú literatúru a šiel miesto na výstave hospodárske úspechy v "kvetinárstve", zrazu som prišiel na výstavu kosatcov.

Stále si pamätám môj šok. Aj uviaznu v každom váza s vyvalenými očami. Voňala neuveriteľne krásne a úplne neznáme pachy - z každej triedy a. Bol ohromený rušných čipky a spenených vĺn vo všetkých farbách dúhy. Vytiahnutie vaku zápisník, pero sa snaží načrtnúť jeden a potom ďalšie neuveriteľné kvet, z ktorých niektoré sa zdá byť veľkosť mojej hlave. Nebolo to vôbec otvárať - zjavenie. Išiel som na tejto malej výstave viac ako štyri hodiny, ako by ste boli na inej planéte, planéty kosatcov, ktoré som doteraz známych, ktorý sa ani podozrenia.

Bol som v šoku, väčšina trieda «Silverado» - jedenásť cudzie motýle čistého striebra na jednej stonke. Viac zapamätateľné «Sultan'sPalace» a «Sultan'sDaughter», nemal som tušenie, že kvetina dúhovky môže byť tak zdrvujúce. Všeobecne platí, že som si uvedomil, ako veľmi chýbal v 19 rokoch života, a na mieste zomrel.

Moje rezanie kruhy ktoré ešte neprešli bez povšimnutia. Jeden z účastníkov výstavy, na ktorého strieborné "butterfly" Už raz meditoval, voňajúce láska sa rodí a stmelil jeho dlhý rozhovor o týchto kúzelných farieb, vysvetľujúce podrobne, ako nájsť spoločnú reč s nimi, ako sa zasadiť, ako sa starať. Bohužiaľ, jeho meno si nepamätám, ale jeden z saleswomen v blízkom kiosku záhradných rastlín úctivo zašepkal ju do ucha, povedal: "To je sám John Doe". Ale to bolo príliš ticho a znelo neurčito v ďasne, a spýtajte sa opäť z nejakého dôvodu som sa hanbil. Bál som sa potom zvyčajne plaché.

Ten istý zberateľ mi dal pár delonok dúhovky, konečne zdvihol na tráve.
Rabatki dúhovky pomaly rastie, aj keď nie každý rok - Aj adekvátne posúdiť ich silu a rozhodne, že nová sezóna nebude mať čas kultivovať ďalší pozemok pre novú rastyuhi už domácke, ale prišiel, aby zistil, že tam je usadená my príbuzní, potom je tu žiadne peniaze, nie je nič, čo roztomilý nie je chytený, potom matka z nejakého dôvodu, že holandský kúpil balíčky, ktoré sa nepodarilo oživiť a oživiť, potom rozkvitol krížených wildings pár rokov ...

Všeobecne platí, že teraz pridať do zbierky na dvoch princípoch: tam sú peniaze - zaviazal kolektorov ich klimatickom pásme a žiaduce domáceho chovu, bez peňazí - kúpiť "babička", v metre alebo na nádvorí. "Ubabushkiny,grade väčšinou anonymný, ale dôsledne krásne a vytrvalý.
Snažím sa dávať pozor na SNT kosatcov a meniť v závislosti na hostiteľovi.

To je to, čo som rastú.

"Lietajúci Holanďan" (Loktev, 2000)

bludný Holanďan

Úžasné hľadá, super stabilný, skvele! Mama ho milovala viac než ktokoľvek iný, ale mám ešte iné favoritov. Na obrázkoch Holanďana, aj keď náklady na osvetlenie a zdá sa nastavenia fotoaparátu, išiel dokonca ešte jasnejšie a šťavnatejšie ako život. Morálne - strieľať v jasných slnečných dní je zlé. =)

Granátového jablka Náhrdelník (???)

granátové jablko náhrdelník

Mimoriadne stabilný útočník. Drví všetky prsia na tanky, ani on sám. By plex jej chápadlá Bál som sa priblížiť vlani, kedy bola otchikat preč kúsky a distribuovať známe.
V skutočnosti je celkom tajomný triediť. Mám to s "Holanďan" ako cenu pre konkurenciu, ceny organizovaných klubu "Flower pestovateľov Moskvy", tak všeobecne, dôvody pochybovať o podvod a dokonca preradenie no. Ale Old pre kvalitu, nikdy som sa dostal. Okrem toho sieť valec snímku z dvoch podobne kosatcov, ktoré nemajú nič spoločné s mojím, či už medzi sebou navzájom. A napriek tomu je to celkom zvláštne. Krajina stráca aj labuť - plain tmavo hnedá-fialové škvrny. Ale vo váze výsledkov každého kvetu - ako šperk! A čo jeho arómu am ... Vezosh vedro Granatikov vo vlaku, a všetky vaše auto. "Aha, tak to je kosatca zápach ?!" - Letné Resident klasická otázka na platforme ... Všeobecne platí, že toto tajomstvo je stále na mňa na posteľ.

Video: Serdce Mayo moje srdce Áno, drahá!

"Má panenská blana" (Miroshnichenko, ???)

My panenská blana

Táto labuť. Skutočný biela labuť plávajúce na záhrade. A tie labute na vetve - 7-9 ks na minimum. Odhalilo postupne tak dlho pastvou pre oči. Už vyblednuté tí, ktorí začali neskôr, keď panenská blana stále otvorený a odhaľuje čerstvé kvety, voňajúce kandizované citrón, labute celý plavák a plávať. Avšak, táto krása je mínus - Kvety sú tak ťažké, že sa stonky kvetov padajú do slabý pri prvej príležitosti.

Fiesta čas (Schreiner, 1986)

fiesta čas

A to - najvýraznejší moja dúhovky v túto chvíľu. Bohužiaľ, nie každý krása podarí zachrániť, jasnejšie a viac nádherný kvet, tým väčšia je pravdepodobnosť, že stratí ju. Výpady Aj stane častejšie, než by sme si priali. Rovnaký "Silverado" - v skutočnosti varoval rovnaké! - Spadol som dvakrát kvôli Fusarium. Bohužiaľ, kyslé močiare pôdy, majú ... Ale Fiesta veselo udržiavané a príjemné na pohľad jasná škvrna. Zdvihnutá, neznížili, spúšťa a kontrastné štandardy pravého láskavým srdcom, tých ľudí mám rád len.



Ubabushkin-1

Nameless odstupňovaná

Ten chlap bol predložený ku mne ako pred búrkou, ale ani blízko k rade, neleží, takže otvorená otázka pôvodu. Celkovo - stabilné a pomerne chladný. Na záhrade je účinnejší ako granát, ale zatropyvaetsya veľa vietor, rovnako ako hymien. Ale v ozdny! Neskôr všetky kvety, pretože sibírskych kvety.

Ubabushkin-2

Video: [QARE Dard 2] -Sisi & Moso-My Heart

nemenovaný odrodovej

Môj obľúbený. V skutočnosti, nie "ubabushkin" a kúpil zberateľmi za bláznivé babičky, ale meno, bohužiaľ, stratil. Jediné relatívne nekaprizny ružový kosatec, stabilne udržiavaná po dobu dlhšiu ako desať rokov. Avšak, v posledných troch rokoch, je pevne stisol rastú v okolí Granatik, takže moja láska k hrôze dokonca prestali kvitnúť. V minulom roku som sa rozdeliť ju a sadenice, rovnako ako rozptýlené na všetkých susedov. Keby nič iné, budem vedieť, kde je zadné prosiť. =)

Ubabushkin-3

nemenovaný odrodovej

To bolo kúpené na "No, musí byť aspoň jeden žlté kosatce na záhrade! Áno, a to vonia ... "
Variety nevie. Povodne špica aj keď u malého počtu kvetov na tyči. Miera prežitie je tiež ešte nie sú plne pochopiť, mám to všetko už tretí rok.

Ubabushkin-4

profilovaný prstenec

Odkiaľ - zabiť, nespomínam si. Panenská blana nie je - to Halyards natiahnutý, bannery kratšie a púčiky majú zreteľný šedivý-fialová "opálenie", a dokonca aj purpurovej zebrushki na základni kvetu na sklade. Tak, v jednoduchej reči sa nazýva - "non-panenská blana."

Ubabushkin-5

odrodovej neidentifikovaný

Video: Stairway to Heaven -Serdtse svojich klipov taveniny

Tu je moje najobľúbenejšie. Nie príliš kruzhavchaty, ale s otvorenými halyards (dobre, mám rád natiahnuté halyards, jo), obrovská, jemné odtiene a povrchovou vrstvou z diamantu, zjavných i na obrázkoch. Vonný - veľmi sladko zápach ... som si kúpil na stanici v Sergiev Posad, takže teraz hovoriť "Sergius". A potom to bolo príliš blízko k nebu.

holandskej balíčky
"Na plot Tiež je napísané, a tam - drevo» © netlenka
Bez ohľadu na to, koľko výsadby, pestovanie odpadky. Len raz obraz sa zhodovalo s naozajstným kvetom, ale ... potom prišiel za mokra na jar, a za ním - Fusarium a iris prehnitý než prišiel k rozumu, a to doslova počas prvého kvitnutia. Takže som v tomto Husár rulety nehrajú už nie.

falšovaniu

Modrá - tie, ktoré ani nie je sornyachnik spod najbližšieho plotu. Melkopomoyny šľachtic. Ale rovnako ako všetky rozliať kvety prekvapivo vytrvalý, pozoruhodne dlhotrvajúci kvety, rastie dokonale, zachytávajúce územia, to nespadá pred dažďom a pomerne silnú a príjemnú vôňu. Preto na záhrade rozptyľuje viac či menej spoľahlivo, kdekoľvek budete potrebovať pevnú modrú škvrnu na začiatku júna.

falšovaniu

Ale táto tvorba holandských farmárov na mieste Loktev všeobecne uvedené v druhu. Na rozdiel od predchádzajúcej, vysoký a pomerne veľké kvety tiež vonia, menej agresívne. Ale rovnako ako jeho sused modrý ... každý má. Vzhľadom k tomu skôr či neskôr každý z nás kupuje holandskú balíček. =)))
Niekde inde sme stratili dva alebo tri malé Kosatec. Robím to ako niečo, čo nie je moc dobrá, a to buď trpaslíkov alebo prestávka. Oni tiež zasadil niekoľko rokov ako ani kvitli.

Všeobecne možno povedať, ako môžete vidieť, zoznam nepodáva ani v zbierke, a nemám predstierať. Ja jednoducho milujem tieto kvety - sú nezvyčajné, jemné, voňavé, poetické.
Proste robiť v mojom srdci.

Rabatki iris v plnom kvete.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com