Austin English Roses

james Galway

Ostinki - tak láskavo známy rozolyuby Roses. Ja tiež, len v láske s nimi a teraz nedokážem si predstaviť moju záhradu bez týchto veľkolepých krás.
Prvý ruže, ktorý ma donútil, aby venovali pozornosť na ne a oni jednoducho ochorie, boli Austin ruže. Po mnoho rokov som sníval o starých ruží, podobný pompoms, ako sú obrazy majstrov flomandskih. Ale ukázalo sa, že to bolo na šľachtenie ruží a pracoval s 50-tych rokoch English poľnohospodárov Davida Austina. 


On rozhodol sa vytvoriť ružu, ako ten starý. Ale nové ruže mali byť zbavené main 
Nevýhody: bolesť a jediné kvitnutia.
Na začiatku dvadsiateho storočia v móde a stali veľmi populárne ruže hybridný čaj. Postupne vyhnaný zo záhrady, staré odrody získali najvýhodnejší pozíciu. Ale čas ukázal, že krivky tvarom starých ruží boli bližšie staré Anglicka a jej rosarian začal zbierať nestratil odrôd. 
Antique ruže sú veľmi priťahované k konzervatívne Britmi.  

Austin anglické ruže.

Avšak po stretnutí s hybridným čajových ruží, ktorých dlhé a často re-kvet je veľmi atraktívny, jediný kvet starých ruží poľutovaniahodné. Okrem toho, farby nostalgické starej ruže bola trochu monotónna, medzi nimi bol prakticky žiadne žlté tóny.
Iba výber krížením hybridných čajových ruží, floribunda ruže a starými ružami prinieslo pozoruhodné moderné odrody. 
Proces hybridizácia na nové odrody v detskej izbe trvá minimálne 8 rokov. A každý rok, David Austin 
Je na trhu 5-6 nových odrôd. Podľa jeho plánu, každá ďalšia ružu by mala byť lepšia ako tá minulá.
Austin Ruže v testovanie ich vlastností sú skutočnou skúškou. Pre tento účel, kríky 
vysadené v oblasti s extrémnych podmienkach. Tam ruže rast bez osobitnú starostlivosť, zistiť ich skutočnú silu a schopnosť odolávať ochorení a poveternostných podmienok.
Austin ruže chov odolnejšie a zdravšie než väčšina ruže floribunda a hybrid čajových ruží. Sú pomerne vytrvalý, majú krásny tvar kríky. A kvety ruží sú fascinujúce a uspokojí akýkoľvek vkus.

Evelyn
Austin anglické ruže.

Tam sú niektoré črty týchto ruží. Pre niektoré, budú tieto funkcie byť nevýhoda pre niekoho - 
dôstojnosť. Väčšina odrôd Austin ruží neradi byť dlho v horúcom slnku. To nie je prekvapujúce, pretože pochádzajú z Albionu. Najlepšie miesto pristátia mnoho odrôd ruží - čiastočná odtieň v priebehu dňa, ale nie pod prevísajúcimi konármi stromov. 

Video: David Rose Ostina.wmv

james Galway
Austin anglické ruže.

ostinok kríky majú veľmi odlišný tvar a výšku od zeme kryt pre vysoký, schopný uvíta oblúka alebo upínací tŕň. Farebnosť uspokojí akýkoľvek vkus, nejaké plány vytvorí náladu záhradnej kompozície. Sú dokonale kombinovať v ružovej záhrade, bude najširšia paleta farieb a rozmanitosť Bush umožňujú ľahké nájsť tú správnu odrodu. 

Jubilee Celebration 
Austin anglické ruže.

Pozoruhodný ako spoločníci do týchto ruže levanduľa, šalvia, yzop, ostrôžky, baby dych, ľalie, zvony. Nohy odrody ruží s dlhými nohami tvaru kríky dokonale Ukroyut pelargónie, Heuchera módne a dokonca odtieň milujúci hostiteľov.

Austin anglické ruže.

V mojej záhrade už usadil ostinki. Ide o tretí rok sa teším na ne prvosienky a prvé kvitnutie ruží. Mimochodom, na vlastnej skúsenosti si overila, že sa zvýšil na seba ukázať naozaj ukázať kvalitu odrôd, trvá tri roky. Niektoré trochu menej, niektorí trochu viac, ale niečo také.

A od svojich záhradný ruže >>>,

Abraham Darby

Abraham Darby 
alan Titchmarsh

alan Titchmarsh

Falstaff 



Austin anglické ruže.

Golden Celebration

Austin anglické ruže.

Video: David Austin anglické ruže

Golden Selibreyshn

graham Thomas

Austin anglické ruže.

Austin anglické ruže.

Video: romantická záhrada anglických ruží, top 25, 2014

The Dark Lady 

Austin anglické ruže.

Austin anglické ruže.princ 

princ

William Morris 

Austin anglické ruže.

Video: MK English ruža Davida Austina pásikov. Brošňa / DIY Kanzashi

Austin anglické ruže.

Austin anglické ruže.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com