Spriateliť sa s molodilom

Video: Ako sa spriateliť s animatronics päť nigts na Freddy`s

S touto peknú pretekov som sa spriatelil pred piatimi rokmi. Kolega počul o mojom sne získať sánkarská dráha, kúpil ako darček niekoľko vhodných rastlín. Predtým, než sa dostanem do mojich rúk, "alpine" asi týždeň strávený v byte ženy zákazníkov. Mám podozrenie, že tam musel trpieť v Spartan podmienkach. V každom prípade, Arabis, rozchodník a niektoré unclassifiable klíčky bol len mrzí zrak. Ale kyprý mladý ružice listov s bordó tipy vyzerali veľmi sľubne.

Sempervivum tectorum. Private fotografie.

Video: Ako sa spriateliť s animatronics päť nocí v freddy`s (časť 2)

Prvé tri členovia "Alpine set" sa bez úspechu. Nestojte padlých na svojich testoch a vyschol. Avšak, mladí bez problémov zvládol na mieste. Niet divu, že možno latinský názov Semprevivum To znamená, že "nehynúcu".

Socket som zasadil do slnečnom mieste, a na chvíľu zabudnúť na Kolaudačné párty. Príliš veľa hromadnej obvykle pružina problémy. Počas leta zotavil pomaly rastie a uvoľnenie nové listy.

Video: spriateliť sa s vlkmi. prvá séria

Nasledujúcu jar sa objavil-rezne zásuvku. šírené táto rastlina veľmi rýchlo, výhonky, ktoré tvoria ružicu gule. A na začiatku tretieho leta tam bola celkom dlhá vínovej stonky.

kvitnúce mierne sklamaný: bledo žltá lístkov špeciálny dojmy nevyrába. Neskôr som sa pozrel do príručiek, vziať na prechádzku na internete a zistil, že si môžete vybrať odrody s fialové, ružové alebo biele nadýchané kvety. Na fotografiách, ktoré vyzerajú skvele.

Existujú odrody s atraktívnou mladá lila, ružovej alebo biele kvety

Avšak závod je cenený predovšetkým pre svojho pôvodného tvaru. okrem bežnej Young strešnej krytiny, stále existuje omladený pautinistoe s bielym vzorom na listoch, pripomínajúce pavučinu.

Po odkvitnutí, matka ružica veľké vyschla, ale stále existuje veľa mladých rastlín. Čoskoro vyvstala otázka: kam s nimi pripojiť? Myslel som, že z dôvodu "extra" krabice sa môžu obrátiť nádherné bordyurchik. Prívesky vysadené po obvode kruhu okolo kmeňa-lila Bush. Na novom mieste sa im páči, a hranice teraz vyzerá originál.



Čo iné by prísť s? Napríklad závod omladzuje pozdĺž trate. A môžete vytvoriť skutočnú "Oživenie" lúka. Zásuvky by mali byť vysadené dosť ďaleko, takže rastú a nie sú v rozpore so sebou. Len nebuďte leniví vopred pripraviť pôdu - zbaviť koreňov. Koniec koncov, aj keď listy sú zatvorené, medzi nimi môže ešte preraziť burinu, ktorá sa odstraňujú ťažko.

Border mladých. Private fotografie.

Je prekvapujúce, že v závislosti na polohe a osvetlenie vonkajších odbytísk môže mierne líšiť. Sunshine a piesočnatá, dobre odvodnené pôde - ideálne podmienky. Práve v tomto mieste, bol som výsadba materskej rastliny. Na jar a začiatkom leta, niektoré zásuvky sú prideľované nápadné červenkasté sfarbenie. Ale aj po celom lila - svetlo čiastočný tieň, a pôda nie je príliš suché. Ale zdá sa, že s týmito podmienkami výstupu ochotní tolerovať, pretože vyzerajú zdravo a rýchlo rastú. V tomto prípade je farba listov vyzerá trochu ľahší, a oni sami nie sú v tesnom vzájomnom kontakte.

Video: rozhovor s IVANGAEM !!! s EeOneGuy

dom Pre mladých ľudí, aj tam je miesto. Hlavná vec - aby sa postarali o dobrom svetle (inak rastlina doinštaluje a strácajú svoj guľovitý tvar), a nie pereuvlazhnyat pôdy. Veľký kontajner môžete urobiť celú skladbu pomocou okruhliakmi alebo mušle. Molodilo bude výborným spoločníkom pre aloe alebo kaktusy.

On je považovaný za jeden z najskromnejší záhradných obyvateľov. V útulku na zimu, a nepotrebujú hnojenie. Odkazuje na sukulenty, teda rastliny s rezervy vlhkosti v šťavnatých listoch, takže zalievanie mladí nemuseli.

Najmladší z pôdopokryvné rastliny. Private fotografie.

Slávny botanik DG po celom svete KHessaĭon odporúča separáciu a výsadbu rezne pružina. Avšak prestúpil som do nového umiestnenia uprostred a na konci leta Výstup dobre zakorenené, zasadiť ich do voľnej pôdy. Tu je dobrá kúpa pre všetky webové stránky, ktoré poteší svojou krásou a nespôsobuje žiadne problémy ...

Možno sa pýtate: Čo je to o alpských diapozitívy? Úprimne povedané, ak existuje len v rámci projektu. Nechcem myslieť, ale dúfam, že všetky rovnaké sa objaví na mieste v budúcej sezóne. A samozrejme, dekorácie z alpských kopcov bude mladý - skalné ruže.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com