Echinocystis - pôvabné votrelec

Niekedy krajiny nečakane objavujú rastliny, ktoré nikto zasadil. Tak som si jeden na okraji lokality dostali neznáme klíčkov. Spočiatku sa zdalo, že sa zvýšil omylom spadol na zem osiva squash alebo tekvice. Novo prichádzajúci rástla extrémne rýchlo, delikátna vyrezávané Listy sa objaví jeden po druhom, flexibilné stonku až k plotu. Čoskoro bolo jasné, že závod je "unikol" od suseda. Jej nemenovaná záhrada pestovanie vínnej révy z roka na rok v blízkosti stodoly.

Echinocystis ovocie

Video: Raider

V knihe o vertikálne zahradničení, som zistil, že snímka docela podrobný opis názvom - "Echinocystis". Ročný domáci v Severnej Amerike v našich klimatických podmienkach sa cíti ako doma. Echinocystis často zamieňaná s šialeným uhorky, ale oni sú dve rôzne rastliny, ale z jedného z čeľade Cucurbitaceae. Mimochodom, v popise je uvedené, že Echinocystis schopní dosiahnuť desiatich dĺžok. O tejto doske som si nebol istý, ale v lete sa driek skutočne pestuje veľmi dlhá a uvil celý plot. Myslím, že päť alebo šesť metrov pre rastliny - nie je limit.

Malé biele a krémové mliečne kvietky tvoria kefa s príjemnou medovou vôňu, a v čase kvitnutia okolo a skrútené včiel. Ku koncu leta na mieste kvetov sa objaví Funny-ježkovia ovocie v tvare kivi. Je to škoda, samozrejme, že iba vo forme, ale aj čisto dekoratívne vlastnosti Echinocystis natoľko, aby ho v krajine. Vláknitá septum v sušených ovocných drevín sa podobajú malý mochalochki.

kvitnúce Echinocystis



Hoci tieto "gulí" Veľmi často sú rozmiestnené s hrotmi, ktoré sú pomerne mäkké a neškodné, nie ukoleshsya o nich. Zrelé ovocie prasknúť, veľké tmavé semená padajú na zem. Sú dobre trávi zimu v pôde (mráz sa nebojí) a klíčiť na jar. Ak je to žiaduce, semená môžu byť zhromažďované a vysadené na jeseň či na jar na požadované miesto. Tým, pôda Echinocystis nerobí žiadne nároky, rastie na slnku aj v tieni. Počas pouhých niekoľkých rokov akýchkoľvek škodcov či chorôb, som si nevšimol. Všeobecne platí, že ich odolnosť a nenáročnosť zahraničný hosť môžu súťažiť s burinou.

Echinocystis - skutočný nájsť v záhradné úpravy. Rýchlo rastúce help viniča lacno zdobí plot, altánok, oblúk zamaskovať nevzhľadné miesta na webe. Ak ste opustil mŕtvy strom, ktorý v tejto sezóne nebude zrezané, len zasadiť málo semien úzke Echinocystis - on zadekoriruet kmeň a konáre. Ak nie je okolo zvislej podpory, réva je schopná prevziať úlohu pôdokryvna rastliny. Získajte originálny alternatívu k trávniku.

Všetky dobré tento nenáročný a krásne hosť ... A napriek tomu je nasledovaný oka. Ja, napríklad, Echinocystis pred niekoľkými rokmi takmer zničil mladé čerešňa. Rovnako ako, nerástla tak blízko k nej a ticho preliezol plot ... Keď upozornil na trikov cudzinca, čerešňa je takmer nikde vidieť. Našťastie sa mi podarilo oslobodiť ju z "agresora". Echinocystis skutočnosť javí len preto, filigrán a vzdušné. Áno, byle tenké, ale fúzy, ktorý chytí rekvizitu, veľmi krepkie- rozbiť tesný špirálu, budete musieť tvrdo pracovať. Hmotnosť zariadenia príliš vážne nadobudla platnosť.

Video: 3000 Pinocchio / Pinocchio 3000 (2004) Cartoon

Preto Echinocystis náklady pod kontrolou, inak je jeho nezávislosť a schopnosť rýchleho rastu môže poškodiť iné záhradné obyvateľov. Prebytočné výhonky lepšie odstrániť alebo transplantácii, kým rastliny sú malé - s dvoma alebo troma listami. Ale ak ste len vybrať vhodné miesto pre pristátie, to roztomilé liana vás poteší, bez toho by to vyvolalo nejaké problémy.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com