Daylily výstava v Moskve

Kvetinové prehliadky sa stali samozrejmosťou v Moskve. Ale asi jedna výstava, ktorá sa koná každý rok, chcem hovoriť najmä čo sa týka mojej obľúbené kvety - daylilies.

Každý rok sa v klube "Moskva floristov» na Novinsky Boulevard, som sa dostať do vianočná atmosféra, keď som prišiel do výstavných daylilies. Delight zaplavený novými produktmi.

Usporiadatelia - veľmi sympatické ľudí, ak existujú otázky, vždy poradiť, povedz ako odrôd a agronomické techník, sa podelí o zložitosti a techniky pestovania. Páči sa mi pravidelné pozvanie zahraničných hostí, ktorí dávajú prednášky. O rok skôr, prišiel majiteľ chovateľskej stanice belgických jasliach, hovoril o trendoch vo výbere, v minulom roku mali hostia z Anglicka, hovoril aj o hostiteľovi.

Všeobecne platí, že "jedlo" a to nielen pre oči, ale aj myseľ. Mimochodom, môže výstava nielen vidieť, ale aj kúpiť svoje obľúbené odrody.

Video: Výstava "daylilies" v múzeu k nim. Timiryazev: rozmanitosť a krásu

Pár fotiek z minulých výstav:
Daylilies výstava v Moskve

Daylilies výstava v Moskve

Video: Výstava WCF mačky: mačka chovatelia Club (Moskva od 9 do 10 04 2016).

Daylilies výstava v Moskve

Daylilies výstava v Moskve

Video: Jock Sturges prekvapili uzavretím výstavy v Moskve

Tento rok sa výstava bydut mieste júla 22-24 a 31. júla - 2. augusta v Novinsky Boulevard, budova 22. Program sľubuje, že bude ochutnávka pokrmov z daylilies.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com