Rose, kráľovná kvetín!

Video: kráľovná kvetín ... kvetina lásky.

 Vonný, luxusné, mimoriadnej, krásne, krásne, s nádhernou vôňou veľkých duchov, Rose uznaný celoštátnej favorita.
A samozrejme, a ona ma podmanil svojou krásou!

Rose izba - veľmi krehká kvetina. Je spojená mi s ženskou krásou a nehou.
Potrebujete, aby sa veľké úsilie, aby pestovať túto magickú rastlinu!

ruže


Nedávno som sa zúčastnil pestovanie ruží. 
Po prvé, moja zlá skúsenosť bola spojená s zakúpených vzrástol v obchode, je pred našimi očami začala umierať, prvá zhadzujú listy, a potom sa puky kvetov, a potom vôbec bol stratený! Terénu, rozhodol som sa to skúsiť znovu, ale už urobila stonka ruže vo svojom susedovi doma a údivu, keď ma chytil a rozrástla do krásneho kríky!

Teraz mám tri ruže - dve červené a jedna biela!



Jedná sa o prvý červený ružice, vzal som rukoväť suseda.
ruže

 Táto ružice v lete, som zasadil v krajine, do krajiny. Bola tam tak vyzreté a pestované, a kvety urobiť zázrak pre niektoré z nich.
ruže

To je môj druhý červený ružice. 
ruže

A konečne moje krásne biele.
ruže

Chcem sa s vami podeliť o svoje skúsenosti s pestovaním kráľovnej. 
In - Po prvé, nekupujte tento kvetinárstvo (Moja rada), máte to za pár dní bude chradnúť. Rastliny v obchodoch sú napchaté s rôznymi chemickými látkami, a nežijú dlho, lepšie, aby sadenice od známych či priateľov. Zasadené v krajine starostlivo vo veľkom hrnci na kvete mohol pustiť z koreňov, a uistite sa, že pokrytie horný okraj pohára či plastového vrecka k vytvoreniu priaznivého prostredia pre klíčenie odrezkov. 
Zalievanie dvakrát týždenne, Rose miluje vodu. 
Zúrodniť pôdu humus, najlepšie kone (ak existuje). 
Hrniec s rastlinou je lepšie dať na slnečnom okne.
Občas utrite listy s navlhčeným vatovým tampónom na listy dýchať lepšie. 

Video: Rose srdce -Koroleva tsvetov.Istselenie

Voobshche závod bude bezproblémový, ak nie pre pavúka roztoče, ktorá sa zaviazala k vyrovnaniu na mojich ruží. Metódy pre boj spider roztočov - sprej rastliny s roztokom alebo Aktelika fitoverm (zriedenej podľa pokynov). Chovám Jedna ampulka 500 ml vody.

Dúfam, že sa vám podarí!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com