Knifofiya: opis, reprodukcia, starostlivosť, aplikácie, fotografie, grade

Knifofiya: opis, reprodukcia, starostlivosť, aplikácie, fotografie, grade

Potom, čo na trhu, videl som vrece osiva knifofii. Uvedené na obale kvete páčila ich jedinečnosť. Priťahoval a vytrvalá.

Prišli sme tri semeno. Výhonky boli ako luk-Chernushka. Ako už som sa postaral o ne alebo dvoch rostochku doteraz zomrelo. Zostávajúce som zasadil do hrnca a položila ju na okennom parapete, kde knifofiya a prezimovali.

Knifofiya

V prvom roku po výsadbe vo vyrastené záhrade rastliny dal niekoľko nových predajní, ale nie kvitli.

Režim spánku knifofiya zostal na poli pod svetelným krytom. Na jar jej takmer zomrel vzkrieseného podzemných vôd. Uloženie rastlinu, transplantovaný som ju do hrnca a priniesol do domu.

Knifofiya

Opäť platí, že moje "Cinderella" (ako som to nazval), letné a zimné strávil v dome na okná. Knifofiya aj dospelý, dospelý, a nové odbytiská, ale ... nie kvitli.

znovu išiel do záhrady na jar budúceho roka, ale teraz na vyvýšených záhonoch, vybavenie pre "Jej Veličenstva". Cez leto, vyrástol som obrovskú ker s elegantným ružicou listov s priemerom asi jeden meter.

Knifofiya

Ale opäť kvitne som nečakal. Ale to už štvrtý rok! Teraz si myslím, že dôvodom bola teplá zima. Zdá sa, že nevzavše čase vegetačného pokoja, rastlina nie je položil kvetné puky.



Knifofiya

Ďalšie zimné knifofiya stretla v záhrade pod svetelným krytom. Kým listy februára boli zelené a len pri -17 stupňov, oni "vzdal".

Knifofiya

Av júli (vlani) stonky konečne odhalil - silný, s bielymi "púčiky", viac ako 20 kusov! Vzrástli o míľovými krokmi, v deň pridania do rastu 10 cm "hrbole" Čoskoro sa stal ako sviečka, a potom -. Pochodne.

Knifofiya

Niet divu, že knifofiyu nazýva lily-horák. Takže moja Popoluška sa stala princezná. Silné stonky kvetov až do 120 cm. Samostatne vziať si kvetinu, ktorá ako kvitnúce mení svoju farbu zo žltej na červenú, bez nejakého zvláštneho záujmu, ale kvetenstvo je impozantný.

Knifofiya

Musím povedať, že len slnko stonky kvetín silný a vysoký v tieni bolo menej presne polovica.

Sledoval závod rozhodla, že knifofiya vyzerá skvele v jednom pristátie na trávniku a na pozadí ihličnanov.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com