Dihondra

16784649475730f46d299030.25488530

"Dostal som vrece semien" Dihondra. - Silver Falls " A nie sú tam žiadne odporúčanie. Vyzve ako pestovať rastliny? "

Dihondra striebro "Silver Falls» (Dichondra argentea «Silver Falls») - jeden z najlepších dekorativnolistnyh zariadenia pre zavesenie hrnce. To dostalo jeho meno pre krásne listy striebristej farby.

Nenáročný. Vonku rastie dobre na slnku alebo v čiastočnom tieni. Kvety sú malé, fialovej, objaví od mája do augusta. Na nenáročné pôdy. Ale to sa najlepšie darí v hlinité a piesčité hliny. Preferuje pôdy s neutrálnym pH (pH 7).

Pre vnútorné pole je vhodné použiť ako základný podklad, na ktorom si môžete dokonca chodiť, ale jemne.

Dihondra

No množia semenami a rezne. Semená sa vysievajú najlepšie v neskorej zime alebo skoro na jar. Je žiaduce, aby krajiny zmes pre pestovanie semien bola mierna, s pridaním voľných veľkého množstva piesku. Sadenice sa objaví do dvoch týždňov.

Dihondra

Pestované rastliny môžu byť pestované v otvorenom teréne v apríli a máji. Vzhľadom k tomu, dihondra rastie veľmi rýchlo, je lepší rast ako trvalka. Na jeseň by mala byť zadaná do miestnosti, a znovu na jar vysadené v otvorenom teréne. Prezimovanie by mala byť ľahká a chladné s vzácnou zalievanie.

Dihondru na jar môže byť ľahko množia kmeňových odrezkov odobratých z zimy v technickej miestnosti.

Dihondra

Vlani na jar som bol schopný kúpiť vrece osiva odrôd dihondry Silver Falls (Silver Fals).

Video: dihondra zavesenie zostrelenie semien

Pre ich použitie osev zmesou záhradnej zeminy a pôdne humus pre Saintpaulia. Semená sa rozloží na vlhký povrch, sbryznula roztokom Alpin, ľahko pokryté krajine, rovnomerne disperguje filter.



Plodiny skryl film a dať klíčiť v teplej miestnosti. Na začiatku marca (išlo o šiesty deň), zdalo sa, že klíčiť. 4 pestované sadenice transplantované (dve) vo veľkých 6-litrových nádobách.

Dihondra

V polovici leta dihondra to už bolo celkom dekoratívne. Tenké ohybné vetviaci výhonky tiekli dosiahol takmer meter dĺžky. Bledo dospievajúci listy a výhonky sú odliate nielen jemnou hodvábne striebristo šedá lesk, ale aj hodvábne na dotyk.

Video: DIHONDRA (Dichondra) Sem. Convolvulaceae

Dihondra pestované v otvorenom slnečná poloha, pevne udržuje dážď, vietor a horúčava. Niekedy je pôda v vaso-pokusoch vyschli, ale príznaky útlaku rastlín som sa nepozeral. Kŕmenie iné rastliny, to nemožno prehliadať a dihondru. Spadá do nej a organických hnojív a "Kemira-Lux".

Dihondra

Dihondru napojená len teplý, vyhrievané slnkom na vode. V ranom jesene, kedy trochu zima, sypané roztokom zirkón rastliny. Ako som pochopil, dihondra pomerne nenáročný, možno prispôsobiť podmienkam, ktoré sa významne líšia od tých, v ktorých rastie doma.

Striebristo sivá opona dihondry dobre zdobia plot, vytvára krásne zázemie pre iné rastliny. Závod strieľa, ľahko dotýka koreň zem. To znamená, že môže byť použitý ako groundcover.

Do konca septembra, dĺžka výhonkov rastlín už dosiahol 120 cm. S nástupom chladných nocí vázy s dihondroy priniesol ju do domu. Aj sprej listy rastlín pravidelne, takže je ľahšie tolerovať suchý vzduch.

Dihondra

Dihondra semeno tvorí málo. Nenápadné malé kvety ukryté v pazuchách listov, pravdepodobne zle opeľovanie. Zhromaždiť aspoň malú čiastku, ktorá ešte vytvorený v rámci pretekov som podstelil papier, kde sú semená dozrieť, páde.

Silver dihondra úspešne prešiel prvý test v mojej záhrade, dobre prezimujú v miestnosti, čo znamená, že existuje nádej pre jeho dlhodobé "registrácia".

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com