Prerezávanie pivonky na jeseň

Video: Orezávanie stromu hortenzie na jeseň. sadovymir.ru

pivonky prerezávanie na jeseňVždy som mal otázku: Je dôležité plodiny listov pivonky na jeseň? Váhal som dlho, ale použitie rôznych metód prípravy pivonky na zimu, dospel k záveru, - v rámci prípravy na zimné pivonky, môžu zanedbávať prerezávanie listy nespadajú. Ja vám poviem prečo.

Pivonky - príprava na zimu

pivonky prerezávanie na jeseň

Video: Prerezávanie jesenné pivonky. Život v Slovenská republika .Pruning Pionsat pádu. Život v Českej republike

Ako vykonávať prerezávanie z pivonky?

  • Pri rezaní pivonky, jesenné lístie malý konopný stonku nad obličky (3-5 cm).
  • Všetky listy sú rezané nutne odstránené z kvetinového záhonu. Nemôžeme nechať, môžu byť zdrojom choroby a infekcie. Úkryt pivonky alebo iné trvalky, to je najlepšie použiť humusu alebo rašeliny. Za takýchto prístrešia pivonky oveľa lepší zimu.
  • Nie je potreba zaplniť kríky Pivonky hrubou vrstvou zeminy. Postačí ľahké dať vrstvu mulča. Pivonky veľmi skoro prebudí, otgrebaya pružina Bush krajiny, môže dôjsť k poškodeniu jemnej belavý-ružová puky. Okrem toho, pivonky kvet s plytkou výsadbe, a v prípade, že pôda bude nanesená na viac ako je nutné, pivonky kvitnú môže byť slabý alebo úplne chýba.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com