Musím znížiť stonky u orchidey?

S orchideí Vždy som mal napätý vzťah - ja proste neviem, ako sa správne starať o neho, pretože nechápal, prečo sa v niektorých momentoch to tvrdohlavý kvetina chová tak alebo onak, a v skutočnosti skôr, ako to bolo úžasné a veľmi jednoduché (pokiaľ ide starostlivosť o ňu), a to bez akýchkoľvek problémov, ale niektoré veci nemajú opustiť svoju ľahkú hlavu a niečo, čomu nerozumiem.

To sa ukázalo ako jeden bod: či sa má odrezať pri orchidea kvetina špica je to nutné. V niektorých extrémnych podmienkach, kedy orchideí prestáva rásť normálne, hnije alebo kvety, prerezávanie stopku sa zdá byť racionálnejšie ako vo všetkých ostatných prípadoch, ale za normálnych okolností, ako je napríklad vykonávať prerezávanie v niektorých iných rastlinách, je nutné ešte vystaviť orchidea na taký test. Ak áno, v akom ostatné aspekty je potrebné znížiť stonky, a či som robil to, alebo strih stonky stopku na orchidey v miestach kĺbových vyššie?

Všeobecne platí, že pre seba dokončenie vyhľadávanie informácií, som prišiel a bol umiestnený na policiach, takže ku mne, a budete, ako dúfam, bude užitočné prečítať všetko, čo som vydržal.

Video: Orezávanie stopky orchidea / Mám znížiť a kedy ?! (Prerezávanie je orchidea stopku)

Takže je vyrezaný z orchidey stopky potrebovať?

Orchidea kvetina špica možno umiestniť v ľubovoľnom smere - budeme kontrolovať, že nie je isté, ale tam sú vždy jasné, kde - spod listov pri koreňoch orchideí. Pohybujú v raste orchideí v úplne neznámom smere, to znamená, že môže rásť a chaotické sweep svojich pobočkách stopkách, ako chcú.



Aby nedošlo k odrezanie kvetné stonky, ktoré sú stále aktívne, ale iba bráni alebo rastú už jasné, kde, akonáhle vidíte, že oni robia ich cestu, rovnako ako dosiahnutie požadovanej veľkosti a dĺžke, kto je urýchľovať - ​​viazané na drevenou tyčou, takže aj naďalej rásť v požadovanom smere a oni boli umiernenejší než bez korekcie.

Trim stopky v tomto prípade - je úplne vaše želanie. Stopky majú orchidea tiež orezať získať kvetmi alebo viac aktívny rast, ale všeobecne platí, že prvý variant. Musíte správne vykonávať túto prácu, aby si niečo do konca - hovoríme o výsledku, ktorý sme spolu, majú robiť spoločné úsilie.

Video: Ako znížiť stopka Phalaenopsis orchidey

Odrezať stonky pri orchidea na druhom alebo treťom obličky, môže byť v rámci, ale odrezať jedným pohybom a bez traumatického dochuťou. Ak existuje snaha znížiť stonky pri päte orchidey, počítanie, z pochopiteľných dôvodov, že nie je nutné úplne kvitnúť čoskoro.

Aktualizujte orchidey pomocou prerezávanie stopku - ušľachtilý príčinu a vyriešiť veľa problémov, ale nemajú často používajú svoje "tromf", inak sú bezcenné a prestane ukázať svoju silu.

Po rozrezaní Stopka orchidey v treťom mesiaci dá dobrú novú otrostochki s vynikajúcimi zdravými stopkách, púčiky, ktoré nakoniec položila základy pre novú kvitnutia. Podväzok, zalievanie a hnojenie zostať prioritou v starostlivosti o orchidey, to znamená, že nemajú zabudnúť, aké parametre je potrebné starať tak úžasné kvet.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com