Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

pokračujúce prehliadku mojej krajiny, sa chcem podeliť o nápad, ku ktorému došlo po dlhom čakaní na rozhodnutie o mojej mužskej rodinné záležitosti na strope podaní. 
Na začiatku, keď iba riadiace stanice, chcel získať aspoň nejaké chatrči, v ktorom sa stráviť leto.
Stavali dom. Dôvod - drvený cap na nej modulárnej rozvádzač vidieckom dome obklopený v pol tehly.
V jednej z miestností na druhom poschodí strope zostáva od jednoduchých hobľovaných dosiek položených drevených trámov. Sme veľmi spokojní s tým. Jednoduchá doska na nosníkoch vyčistiť dosť dobre účinku "box" v polstrované miestnosti šindeľ. Je dosť umenia a sú v súlade s naším výhľadom na vidieckom dome, jednoduché a blízko k prírode.

Ale človek nemôže nabažiť, čo má stráviť v krajine, len teplé letné dni začali zdať nedostatočné. Chcela som zostať v záhrade tak dlho, ako je to možné pred snehom.
Rodina rozrástla, a ohriať na prvom poschodí sme sa naučili si nesmiete nechať ujsť. Na druhom poschodí je to dobre izolované iba s malým, 11 metrov štvorcových Spálenka. Ale v druhej miestnosti, väčšiu veľkosť stropu a zostal nevyhrievané. Situácia je komplikovaná tým, že to viedlo k dvom výstupom schodov, na prvom poschodí a podkroví. To vytvorilo cirkuláciu a teplo zvýšenú vzduchu v chladnej miestnosti, bolo veľmi ťažké. Tam bola otázka izolácia prekrývajú na druhom poschodí a podkroví.
Vyriešiť by to mohlo byť otepľovanie stropu v miestnosti a strop nad otvorom schodisko do podkrovia.

Dlhú dobu som sa snažil dostať svojho manžela, aby tento problém vyriešiť. Ale nakoniec som si uvedomil: je potrebné urobiť čo najviac, bez zapojenia mužskej pracovnej sily, jednak ako jej manžel a syn, čím viac je všetko zariadené. O dovoz do krajiny nejakej objemné materiály, ako je drevovláknitá doska, atď reč nemôže byť.

Prešiel som veľa možností a nájsť najvhodnejšie pre seba: podhľadu. Az najbežnejším handričkou.

Potom, čo rozhodla o tomto "dobrodružstve", šiel som do obchodu. Oči sú oslnení! Vzniklo niekoľko možností: hrubý ľanové plátno, jemné teakového jemné farby, satén, ľan ... Ale pri vchode do dielenské pohľad padol na nádherné tapisérie pastelových modro-zeleno-ružovkastej farby s veľkými kvetmi. Vedľa neho bol predaný tkaniny spoločník rovnakých tónov v páse. Nemohol som odolať a rozhodol sa vziať túto možnosť, tým väčšia šírka tkaniny je veľmi zriedkavé - 3 metre, a som veľmi rád, a uľahčuje prácu.

stred stropu, bolo rozhodnuté, aby sa kvety a dal na okraji tkaniny pásu v priečnom šírky pásu asi 40 cm.

gobelín

Pred nasadením tapisérii Aj izolovať strop s minerálnou vlnou. Potom pomocou zošívačky sponky stmelil tkaniny.
Cez malú dieru v strede kábla natiahnuté a visel luster. Podľa obvodu stropu, v neprítomnosti špeciálneho sokla, boli pribité obloženie prúžky zostávajúce na stenách.
Strop sa ukázalo byt, bez toho aby ovisnuté. tu je

Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

Pre zníženie teplý vzduch v podkroví ťahu otvorom nad schodiskom bola zablokovaná plechy stirodura, čalúneným čalúny pruhy.



Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

Video: Stretch stropy v interiéri moderného bytu

Miestnosť sa rýchlo stal teplejšie. Ale to bolo oteplenie v miestnosti ešte neskončila.

Raz večer, premýšľať o tkaniny a izolácie, myslel som si, že po tom všetkom koberec na stene v starom načasovanie nebolo luxus. Je v 70-80 rokoch minulého storočia sa stal symbolom meštianskej bohatstva a pohodlia. Koberec naháňali, bolo ťažké kúpiť, dobrý koberec bol veľký deficit. Ale spočiatku koberec slúžila predovšetkým izolačné steny. S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o prvý zvieracej kože, postupne sa zmenil na koberci - chráni obyvateľov pred chladných miestnostiach stien a zároveň skutočnú dekoráciu miestnosti. 

Výsledkom stropu ma inšpirovalo k závetrí izolácie zvnútra miestnosti, a preto sú najchladnejšie rohy domu. Pri pohľade na zvyšok podanie stropné tkaniny, som sa rozhodol doplniť svoj vnútorný koberec tapisérie.
Ale to by tiež ohrievať priestor, a nie len zavesiť tkaniny. Tak som šiel do železiarstva, kde získala niekoľko metrov fólioizoly. Priložte ho spoločne rohoch steny a zavrela gobelín.

Interiér záhradné šopa: Tapestry strop 

Video: Ako na alpské záhrady. Záhradnými. nápady

Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

Okraje "koberec" a káble vystupovali v mieste pre lustrov na strope, zdobené Aj hrubé lano šnúru.
Neskôr na "koberčeku" obvyklých regálov 

Tu je oteplenie miestnosti. Za všetko trvalo presne 3 dni. Dve ženské ruky. 

Interiér záhradné šopa: Tapestry strop

A v minulej sezóne, sa objavil pri dverách a závesy. Tiež možno budete chcieť zmeniť, a na oknách, ale tam už visí tak veľmi zaujímavé: pogumovaný. Oni nenechajte studený vzduch od okna a udržiavať svoj tvar dokonale.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com