Oda-prášky skriňa

Chcem sa dotknúť nie je úplne sekulárnej témy pre konverzáciu. Budeme hovoriť o svojom letnom šatníku. Musíte súhlasiť, pričom by táto štruktúra nespustí žiadnu stavbu. A v mnohých prípadoch, WC v krajine a je samostatná stavba. 

"Dom" téma záhrady je veľmi stará. Kedysi dávno, som narazil a páčil príbeh autora veľké orientálne záchodové úlohu vo východnej kultúry. Som autor, bohužiaľ, nemôžem si spomenúť, ale myšlienky a koncepty potopila dole v "obľúbených" v hlave.

WC v dávnych orientálnych záhrad umiestnené v najodľahlejších kútoch záhrady. Robil, čo drevo, ktoré pravidelne škrabancov čisté a nakoniec získal krásnu hlbokú farbu. Viedlo k záchodu kúzelné kľukatej ceste, a toto miesto bolo miesto pre rozjímanie (knihy, pretože potom to nebolo :))). Ukazuje sa, že mnohé z veľkých diel východných básnikov sa narodili v tomto odľahlom kúte. 

Výstava v Chelsea v roku 2011 nová kategória bola zavedená pre vymenovanie, ktorý bol nazývaný remeselník záhrady, ktorý sa prekladá ako prírodné záhrady. Takže, najvyššia chvály získal prostriedok, vyvinutý spoločnosťou Korean návrhára Jihae Hwang. A to predstavoval tradičné kórejské toaletu.

Oda-prášky skriňu.

Po celé stáročia, kórejskí ľudia verili, že ide na toaletu nielen čistí telo, ale aj duchovnú očistu. Predpokladá sa, že na záchod - to je miesto, kde "oslobodiť myseľ".

Takže téma záhradné WC nie je nič nové. Dá sa povedať, že je večný. V našich záhradách máme inú adresu k tomuto problému. A možno, že by sme nemali opustiť tradičné malý domček na vidieku.

Keď sa moja záhrada bola otázka budovania "zákutia" zaváhal som na dlhú dobu. Nechcel som robiť septik, potom sa zaoberal vývozom kanalizačných špeciálnych vozidiel. Len závrty bol okamžite označený ako žáner. Dalo by sa samozrejme postaviť záchod s dierou, ale tri-komory. Je to časovo náročnejšie, ale kombinuje WC a kompostu jamy.

Video: Prehľad prímestských toaliet DIY home záhradné kompostovanie WC WC prášok skriňa s rukami


Pre neho je konštruovaný obdĺžnikový nádrž so šikmou spodnej časti, betónové. Jama je rozdelená na tri komory, ale steny nestavia na samom dne, ale iba v hornej časti. Dno, cez zvažujúca dno, existuje voľný otvor, v ktorom všetko, čo ide do hornej vane priestoru spontánne potopenie do najhlbšej časti. 

Video: Kompostovanie, rašelina, bio-WC s rukami

Prvá komora, pričom dno v najvyššom bode, je pod záchodové sedátko. V druhom, WC sa nachádza mimo dom, pokrytý potravinový odpad cez vrchol robil kryt, pokosená tráva, burina burina, atď Postupne sa pohybuje do tretej komory z prvej ochutené odpadu, organického odpadu za vzniku kompostu veľkolepé. Výzvou je, aby všetky tri fotoaparáty najviac neprístupné muchy.

Raz za rok alebo dva od tretej komory jamy dostane nádherný hnojivo pre vašu záhradu. A ak sa vám nebuďte leniví a zaobchádzať s odpadom EM prípravkami, vysoko výživný kompost bude pripravená v priebehu niekoľkých mesiacov.

Ale s vedomím, že nikto v mojom "ťažko pracujúci" malé rodiny nebudú zapojení do prehadzovania kompostu a vybratí z boxov, táto možnosť bola klesla o sebe.

Bolo zistené, riešenie, ktoré vyhovuje mojim požiadavkám. Bolo zistené, že najviac hygienické WC yard prevedenie podľa literatúry je "prášky-skriňu". Samotný názov Gauvreau pre seba. "Prášok" - prášok, prášok. Prášok odpad.
Čo sa deje v praxi? To je, keď namiesto záchytky pod WC toaletný nádržke sedadla je ... viete čo. Ale trik je, že po každom (ktorý všetci!) Návštevy na záchod odpadových vôd nutne hojne posypané ( "prášok"). Ako prášok zemi, popol, Tyrš, piliny a podobne, môžu byť použité 

Je tiež dôležité mať záchod bol priliehavé veko, aby zatvorené. Tým je zaistené, že chýba v kontajneri s odpadom múch. V tomto prípade je oxidácia kyslíka nie je tak aktívne, prakticky neexistujú žiadne nepríjemné pachy, toaleta nezúčastnil muchy (potvrdené v praxi po mnoho rokov prevádzky), v uvedenom poradí, nemajú kladú vajíčka v špine a následne nezačnú červami. Pravidelne vyprázdňovať kontajner alebo na kompost, alebo (ako ja), pochovaný priamo v krajine v blízkosti stromov a kríkov. 



Od tej doby sme sa stali po kvapkách odpad pod stromami, približne po obvode koruny, ktoré značne zmenili, pozdoroveli. Jablone začala dávať vynikajúce tempo rastu. Mimochodom, ľudská odpady sú považované za najúčinnejšie a kompletné hnojivo pre rastliny. Je potrebné, aby sa správne používať iba.

Mnoho z mojich susedov v krajine a teraz je známe letné obyvatelia odmietajú páchnuce jamy, naplniť ich a presunúť na lodi. Ale to vynechá jednu dôležitú vec: buď nemajú posypeme špinu alebo nerobte to zakaždým po použití toalety. To vedie k tomu, že vôňa je "špecifický" a fly-v tomto prípade, je veľmi ťažké sa zbaviť.

A ja mám toaleta nesmrdí vôbec. Zvlášť v prípade, pravidelne vzbryzgivat vedro vody zriedi EM prípravky, ktoré obsahujú živé kultúry baktérií veľmi rýchlo vyrovnať sa s odpadom. 
Samotný WC kachľové, prikryjeme záchodové sedátko a pekne leštené lakovanie.


Calvin skriňa

Všetko je tak hygienickejšie, že som si dovolil sám umiestniť vedľa WC sprchovej vaničky a umývadlom. Výsledkom bola kombinovaná kúpeľňa.

sprchovací kút, umývadlo


Chcem tiež upozorniť, že sprchová vanička a umývadlo umiestnený v malej miestnosti 2x1.5 metrov pod veľkým vodnej nádrže na streche. Umiestnenie pod uhlom ku stenám rozšírené vizuálne priestoru a zbaviť traumatických ostrými uhlami. Mimochodom, učenia Feng Shui odporúča vyhnúť sa zameriava na ostrých uhlov. Naše podvedomie neustále zaznamenáva možné nebezpečenstvo, vytvára pocit úzkosti. Zdá sa, že to je niečo.

Ďalším bodom. Doska je umiestnená vodorovne, ktorý vizuálne rozširuje priestor hranice.
Podlaha namontovaný trapik vypúšťať vodu. Všetka voda stiahnuté z priestorov v malom jamke v autobuse, ako bolo ukázané na mieste. Namiesto okien alebo sklenených tvárnic do steny zamurované obyčajné poháre pre konzervovanie, len štvorcový tvar.

plechovky namiesto sklenených tvárnic

Video: Rustikálne kúpeľňa, šatňa a hrať Watery skriňa

All trim vyrobená z borovicových dosiek, lakovanie. Teplé farby dreva trochu zima je dané farbu stien. 

umývadlo

Video: WC záhrada bez zápachu a čerpacie

A výhľad z izby v dopoludňajších hodinách, ale naozaj pomáha duchovnú očistu :))))))

Oda-prášky skriňu.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com