Obľúbený vidiecky dom

Prázdninové byty ... píše o nich toľko krásne v časopisoch, na internete. A niekedy budete chcieť ísť na zem a chodiť okolo vily obyčajných ľudí. Nie je v pohode, nie navrhovať, ale najbežnejšie a nažive.

Sme veľmi radi svoje domovy, ich vily, ich záhrady, záhony, zeleninové záhrady. Tak prečo nie zdieľať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi so svojimi záhradami, to je pozvať? Začnem. Možno, že budú podporované. Bol by som rád, aby blúdiť a na svoje chaty.

Môj problém začal s kusom panenskej pôdy, zdôraznil v 80. rokoch I štátu. Taký krásny kus, to všetko v úžasnej lúčnych vytrvalé trávy. Rok čo rok som hľadal v krajine, ktoré majú absolútne žiadne skúsenosti. Som dieťa asfaltu, vyrastal som v meste. Všetci museli naučiť na vlastnú päsť, z kníh. A v tých dňoch nebolo dosť, teraz nie. Potom prišiel časopisy, prekrásna, pestré. Mi dali príležitosť pochopiť, ako bude záhrada. Potom sa na trhu objavili rastliny, ktoré v prvých rokoch, a myslím, že to bolo nemožné. A teraz, s asi 2000-2003 rokov, záhrada začala stať sa záhradou. Tam bol tieň, kvety pestujú, viniča krútil prístrešky.

Pred tromi rokmi došlo k ďalšej vášeň, ktorá je teraz nepravdepodobné, že by bolo možné zbaviť - ruží. Človek má len ponoriť sa do ich sveta a vy všetci boli mŕtvi, utopili, padol do zajatia. Stalo sa to so mnou. Ale o tom viac v určitom téme, a už len kúsok.

Video: Drevený dom za 9 dní

Tu napríklad Mám dom. Favorit, takmer 50% z jeho držadiel Delaney.

Obľúbený vidiecky dom 

Mám malý domček. Prízemie - drť podstavec, na ktorom je namontovaná konvenčné Shield Country House 4h7 metrov a obalené v pol tehly. Cap bol vyrobený širšie ako základňa panelových domoch o 1,5 metra, ktoré bolo možné dohodnúť po schodoch do 2. poschodia a balkón, ktorý sa teraz snaží premeniť v inej miestnosti.

Obľúbený vidiecky dom 

Video: SKLIKER!"(Ak chcete dokončiť chalupy!) Kreatny Build! =)

A vyzerá to, že v lete

Obľúbený vidiecky dom

Interiér domu dokonale podobá známej interiér bytu. Toto bolo robené zámerne, aby opustil krajinu, sme sa presťahovali do iného sveta :)



kuchyne:

Video: Chalupa - Sredniy.m4v

Obľúbený vidiecky dom


Obľúbený vidiecky dom

Video: Letné dom s rukami

Spoločenská miestnosť s krbom

Obľúbený vidiecky dom


Obľúbený vidiecky dom

Schody do druhého poschodia 

Obľúbený vidiecky dom

Všetko, čo sa stalo s minimálnymi nákladmi. Dokončovacie práce sú minimalizované. To nechal otvorenú murárskych tehál a kameňa. dokončovacie izba - panely z preglejky. Chceli sme urobiť všetko, čo v miestnosti s krbom v tmavej farbe, ale variant s obrazom v pastelových farbách - nebude horšie.

Skutočnosť, že som mal na druhom poschodí, budem písať neskôr.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com