Inštalácia plot recyklovaný

Vitajte, milí priatelia.

Volám sa Marat, a toto je môj prvý článok. Dnes sa bude hovoriť o tom, ako nainštalovať plot na ich chate, použitie recyklovateľných materiálov. Ako materiál kovového garáží bol použitý.

Video: Ako nainštalovať plotový panel

Trochu pozadia. Bývam v Taškente, hlavnom meste Uzbekistanu. Pred dvoma rokmi bol vydaný zákon zakazujúci majú svoje vlastné garáže. V apríli tohto roku, je čas zbúrať garáže. Namiesto predaja obchodníkom sa rozhodli ju používať ako materiál pre stavbu plotu na svoje letné chaty. Tu je demontované garáž:

Steny garáže demontovať

Video: Ako nainštalovať plot: Homestead Help

Máme v dome žiadne skúsenosti, a napriek tomu sme sa spoľahnúť na vlastné sily. Rozhodli sme sa začať s inštaláciou plotu brány. Týmto spôsobom budeme robiť minulý víkend. Na obrázku nižšie môžete vidieť výsledky našej práce - nová brána:

nainštalované dvere

Našou úlohou bolo nainštalovať masívne bránu do správnej polohy. Sme nemali zvárať. Používame úrovne, ale zamerať sa na presnosť. Náš plán bol jednoduchý jednoduchý: Nastaviť plot na svojom mieste a po kontrole hladiny, drôtom a upevňovacími. Nechcem sa zameriavajú na inštaláciu brány, pretože sa jedná o minulosť fázy. Na našej dnešnej úloha - nastavenie ohradového múru. Tu sú staré múry oplotenia:

Steny starého plotu

Prvý začneme s jeho dedko demontáž starej brány:

Demontáž starej brány

Pre väčšiu pevnosť, ktoré boli zvarené k stĺpikom. Kúpil som si dať spoločnosti Makita brúsky:

Bulharská spoločnosť Makita

Video: Ako nainštalovať drôtený plot

Nechápem typy a charakteristiky Bulharov. Nikdy som pracoval s brúskou. Pri nákupe a značka vedená cenovka. Naše mesto je veľmi bežné stretnúť s falzifikáty známych značiek. , Mali by ste sa pokúsiť nájsť presne to originál. Mám originálne, a to vďaka svojim bratom.

Ale výsledok Bulharov:

výsledok brúsok

Som v procese práce s mlynčeka:

V procese práce s brúskou

Samozrejme, mnohí si všimli, že sa mýlim držať nástroj, ktorý nevhodné vybavenie prevádzky. Nemám žiadne skúsenosti, a snažil som sa pracovať na intuíciu a logické operácie. Pre mňa je znaleckého posudku dôležité pri výbere brúsku. Bolo by pekné vedieť v komentároch, ako ju správne používať a svoje skúsenosti s ním.

Akonáhle začneme rozoberať inštaláciu plotu. Základom plotu sa naleje po inštalácii a zvarenie celého rámu. Do tej doby, dáme tvárnice a merať výšku. Potom, listov plot a dať na tvárnice. Chováme a tesne priliehajúce k najbližšej plechových zväzkov sa držať pohromade a zamkol. upevnené pevne, ako je to možné, s prihliadnutím k budúcnosti, ktorá bude musieť nastaviť úroveň pre správnu inštaláciu zváraním. V nižšie uvedenom obrázku - proces posúvačov:

proces zoskrutkovanie

V slovách, to dopadá všetko je hladké a jednoduché. V skutočnosti je to veľmi ťažké. A keď si uvedomíte, že pracovná cesta, človek kladie otázku, ako sme všetci dopadlo.

Akonáhle sú všetky plot na ľavej strane brány preniesť na pravej strane a nastavte bránu:

inštalácia bránka



Súhlasím, vyzerá to hrozné. Ale máme mlynček kefu a znížime hrdzu čo najskôr.

kefové brúsky

Práce sa začali v 12-00. Dvakrát prerušené na obed a odpočinok. Dokončili sme inštaláciu plotu stenách 18-30. Nemáme čas na inštaláciu stenu 2, pretože sa stmievalo. Ale my sme plne spokojní s prácou a duša môže odpočívať pokojne.

Ale výsledky z prvého pracovného dňa: 

Výsledok prvého dňa

Výsledkom uplynulých dní

Nasledujúci deň sa prebudil nie príliš skoro, začala záverečnú fázu - pre zváranie. Akcia dohliadal na "bežnú" zvárač, ktorý dorazil predchádzajúci večer. Začal strihanie úrovní, veľa nervov a horiace trosky po stranách:

vrstvy úprav

gate zváranie

zváranie bránka

Pri zváraní, to malo zlý okamih. Mierne uvoľnená zabudol, že plotové steny sú udržiavané na "dobré slovo" a musí pevne držať zváranie. Tri listy, skrutkovaný, nestojí tlak z zvárača a začali padať na ulici, ťahal celý plot. V tomto bode, že som pod plotom. Podarilo sa mi zastaviť pokles, kým sa bežal asistentmi a nepomohlo znovu hodiť plot na tvárnice. Celá procedúra trvala viac ako pol hodiny. Bola to ťažká doba, ale príjemné spomienky v podobe anekdoty na budúcich stretnutiach. Hoci to môže skončiť v slzách ...

Zamestnanosť pokračoval 17-00. Urobili sme všetko, čo sme plánovali. Výsledky sú pozoruhodné. Všetko je stále napätá. Všetko sa deje s dušou. Na obrázku nižšie výsledky:

Výsledkom dvojdňové prácu

Na druhej strane

Samozrejme, že v konečnej fáze, po inštalácii nadácie, všetko bude natierať. 

Chcel by som upozorniť na prácu našich zváračov a poznať názor publika na úrovni jeho prácu s zváračke.

Zvárač a jeho práca

V závere práce priniesla mnoho pozitívnych emócií. Napriek skutočnosti, že nervy "neposlušné" na každom kroku, sme pracovali spoločne.

Všetko, čo je naplánované, hotovo. Plot inštalovaná dokonale. Gates otvoriť ľahko. Všetci sme boli usporiadané a vykonané práce - najlepšie motivátor.

Budeme nastaviť základ pre budúci týždeň. Dnes objednal tonu štrku a cementu. Nevieme, koľko z oboch núdzi, a tak sa snaží vypočítať marže. Ak ste zvedaví, ako to bude prebiehať divadelné prácu, chcel by som to vidieť v komentároch. Povedal by som, že viac. Bolo by pekné a užitočné vidieť vašu radu o prácu. Povzniesť sa nad seba - čo najlepší úžitok.

Ďakujem. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com