Chata podkrovie alebo podkrovný?

Video: Letné odpoveď - Útulná spálňa, šatňa a knižnica v podkroví

podkrovie

Veľmi často umiestnené pod strechou neprikladajú veľký význam, len keby nebol pôvodne plánovalo podkrovia. Mnoho mojich známych je prázdny alebo len preplnenej miestnosti, označovanej ako podkrovie. Ale táto oblasť môže byť efektívne využité. A strešné svahy dať priestor pod ním, podľa môjho názoru, akési kúzlo.
Niekedy v miestnosti pod strechou do pošvy, takže sa ukáže izba s obvyklým priamym stropu a zvislých stien. Ja som vždy ľúto, v takýchto prípadoch minul príležitosti povolenie. Po miestnosti so šikmými stropmi svahy nesie nezvyčajné pocity. Z nej si môžete urobiť spálňu, je možné, - kanceláriu alebo škôlky. Ak je miestnosť je veľmi veľký, tam bude veľká obývacia izba. Štýly tieto priestory môžu byť veľmi odlišné - všetko, čo je prijateľné. A akýkoľvek štýl bude znieť oveľa zaujímavejšie a expresívne.

Jeden má len umiestniť pri hľadaní Google dotaz na slovo "podkrovie" a otvorí nekonečné množstvo variantov návrhu a spôsoby "príprava" tejto "lahodné" priestor. 

Akonáhle otázke vytvorenia podkrovia a postavil sa pred nami.
Strecha nášho domu nie je príliš vysoká, takže je tu priestor na to spočiatku sme neplánovali. Ale ako šiel čas, a navyše metrov štvorcových s posteľou neboli prepustení :). Ale odišiel bez toho, aby pôdu vôbec, montážou celý priestor pod strechou v podkroví, sme nemali nechať malej veľkosti domu. Po tom všetkom, čo potrebujete, je niekde na ukladanie vecí, čo je škoda nechať ho doteraz postavený. Alebo naopak, tam sú veci, ktoré sa zdajú byť už nie sú potrebné (napríklad hračky) nie, ale je možné, že oveľa užitočnejšie (druhý vnuk ešte plánovaná :)). Okrem toho som vždy chcel mať loft pre ukladanie starých vecí. Nie všetci, samozrejme, ale najviac, že ​​vnúčatá potom môžu vyšplhať na krabice a získať ju ako relikvie, staré lietadlo môjho otca alebo autom. Alebo šálka starý prababushkinogo služby a pamätať, kto pili z neho. 

Tieto myšlienky viedli k tomu, že toaleta bola len jedna polovica z podkrovia, a druhý, aby zostali. Čo je tradičný izbu v poschodovej postele nechcel, a prostriedky v tej dobe nebolo dosť. Že napadlo vydať strešné svahoch nad bežnú izbovú sýček. Tento materiál je veľmi lacné, takmer bezcenné.

Priviedol sýček auto sme dôkladne vyčistiť kôry a rezané pozdĺž okraja stroja. Výsledkom bol rez doska :). 
Vzhľadom k tomu, bôčika nevyužívajú suší, čo vedie k doskového dosky uvedenej do stohu s rozperkami pre vetranie. To rýchlo schne, takže sa rýchlo dostal k jadru veci.
Pred pribitím doska na mieste, sme sa dôkladne napustí tekutinou z hydiny a plesniam. Tento liek nemení farbu dreva a nemá vplyv na svoje dekoratívne vlastnosti.
Účinok predčil moje očakávania. Miestnosť sa ukázalo ako zrubu. 

Croaker miesto guľatiny

strešné konštrukčné prvky aj opláštené kusy dosky

pôda dosky

Okno smerujúce na sever-východ, z ktorých len málo viditeľného Dnepr, chránené pred vonkajšími žalúziami. urobil som ich veľmi jednoducho: V druhom ráme okna namiesto skla vložená v uhle reechki. 



okenice

Okno v miestnosti je pomerne veľká a nízko, takže pre bezpečnosť medzi tyče je pevne pripojený.

Video: Ako izolovať podkrovie Tips "Villas"

Zrub z sýček

doska lúčom


Zábradlie, oplotenie otvorenie nad schodiskom do podkrovia, vyrobený v štýle vhodnom pre priestor - a miestnosť a podkrovie. 
Zábradlie v podkroví


Druhá strana, skutočný podkrovie (ktoré som nazval "hlamidnik"), ktorá je držaná jednoduché chata veci, som dočasne závoj hrubý záclonu. Skôr si myslím, že je dočasné. Ale ukázalo sa, veľmi pohodlné: vecí akejkoľvek veľkosti môže ľahko vytvoriť a odoslať. V miestnosti je trochu ťažké na schodoch a nie krútiť. A potom opona odtiahol - a to všetko hotela.

Video: Letné chata s vlastnými rukami: v dome, sauna, podkrovie, skriňa. interiér záhrada

Opona zatvára podkrovie

Vnútro môjho malého podkrovia je veľmi jednoduché. Trať je stále tkané moja babička, veľkú matrac na podlahe. To bola myšlienka, aby sa na stupne víťazov, ale strecha je príliš nízka, aby sa usadil na vonkajšej verziu kotvisko.
Pár krabíc, ktorý šiel do najnižšieho bodu strechy, premenila v malej postele (primatratsnye :))) skrine. 
Namiesto skríň, ktoré nemôžu byť umiestnené v tak malom priestore, s použitím starých kufrov. Moc sa mi páči im. A nie je nutné ich tlačiť do skrine. Hodí sa skvele, a dokonca zdobia interiér. Bola to túžba zdobia decoupage, ale ruky mal ešte nedosiahla. A vintage kufre - toto!

Video: Správne podkrovné izolácie a strop podkrovia

Staré kreslo-shell 70 rokov na ľahkých nôh sa perfektne hodí do interiéru. Je to tak v pohode, aby zostali s šálkou čaju pred otvoreným oknom.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com