Kytice a kvety na Valentína

Video: Ako sa stavia kyticu kvetov Valentína? Vytvoryashki

Deň kytice Valentín (Podľa časopisu "Kvety v dome", február 2013)

Marina Solyanov e-mailom

V predvečer najromantickejšie, teplé a dojemné dovolenku - Valentína - chcem zdieľať tajomstvo výroby tohto "miláčik", že vaše ďalších významných bude spomínať na mnoho rokov dopredu.

Mnohí z vás pravdepodobne videli krásne kvetinovú výzdobu v tvare srdca. Sú používané na výzdobu svadobné autá, alebo dať svojich blízkych, sa snažia pomocou farieb vyjadriť hĺbku svojich citov. Ale ak ste si mysleli, že sa na takúto pieseň a môžete vlastniť? Áno, to nemusí nutne ísť do kvetinárstva a stráviť veľa peňazí. Tam stojí za to vrátiť sa snáď s potrebnými materiálmi.

Takže, budete potrebovať ruže, vody a kvetinové pena (alebo ako sa tomu hovorí, pioflor) na výrobu farby srdce. Tá je možné objednať cez internet, pretože tento produkt má nie všetky kvetinárstva. Je lepšie zvoliť špongiu, ktorá má zvláštnu kapacít panvu.

Zahájenie výroby tejto kompozície, je potrebné, aby nasiakli vlhkosť pohlcujúce základne. Stačí naliať vodu priamo na penový materiál, ktorý je v panve, a počkajte, až sa vstrebáva. Pridá sa voda, kým pioflor, kým sa už absorbovať. Ak ste si zakúpili hubu bez palety, potom sa ponoriť do inej nádoby a udržiavať vo vode, kým nebudú klesať ku dnu. Potom vyberte a nechajte vytiecť vodu z práčky.

Potom, čo sa zaoberal hubou jazyku umiestnenie ruže. Rez stonky tak, že dĺžka každej nohy ruží bola 0,5 až 1 cm nad huba, odstrániť hroty. Potom opatrne vložte stonky do peny - uzavrieť, kvetu na kvet. Môže dopĺňať prácu listy, stuhy a sviečky. Neobmedzujte svojej fantázii, vytvárať a príjemne prekvapiť svojich priateľov a rodinu!



Christina Khorolskaya Tula

Video: Láska Bouquet. Objednať kvety na Valentína - SendFlowers.ua

Jedného dňa som zničil môj vzťah so svojimi blízkymi, bojí zodpovednosti. Zdalo sa, že nič nemôže byť zmenený, ale ja našiel silu, aby urobil posledný pokus, ako získať lásku. Presvedčil som ho, aby prišiel do môjho domu pre budúci volanie. Prišiel nahnevaný, zamračený a celý jeho vzhľad ukázal, že tolerujú nie je nastavená so mnou. Ale potom si všimol moje prekvapenie, na nočnom stolíku - dva vysoké krásne sklo, tkané spolu navzájom. Medzi plavidlá horiaci plameň sviečky pozostávajúce z dvoch polovíc srdca.

Ani som nič hovoriť: obľúbenú veriť v mojich úprimných citov a odpusť mi a zabudnúť na útok.

Ak chcete skladbu, okrem mojej okuliare a sviečky potreba rafia, 6 tesné púčiky ruží, 2 čajové ruže, nevädza 2, 2 pivonka je strednej veľkosti a 6 uzavretý púčiky rovnaké kvetom.

Na začiatku výrobného procesu I, ktorá spájala okuliare nohy rafia kábel (môžete použiť pásku). Zabalil som sa okolo nich tak, že na konci kábla otočil znak nekonečna. Pre pripojenie okuliare je výhodnejšie len dať ich na pevnom povrchu, a drží jednou rukou, a to ako nádoba, a druhou rukou zabaliť nohy. Tento pohyb vyžaduje určitú zručnosť, takže sa nemusíte sa odradiť, ak prvý pokus nefunguje. Ďalším krokom bolo vytvoriť mini-kytice. Za týmto účelom som zdieľal všetky kvety a tesné púčiky na dve rovnaké časti a začne sa skombinovať. Výsledkom je, že každý zväzok sa skladala z troch púčikov ruže, tri púčiky Pion dvoch fúkané na jednu nevädza a jeden pión prepojené konvenčné vlákna. Kvety boli pripravení sa do toho ponoriť do vody, ktoré som naplnil poháre. Samozrejme, že pred začatím práce s kvetinami, som odrezal svoje stonky až 5 cm. Výška je závislá na veľkosti okuliarov, takže je potrebné skrátiť stonky tak, aby kytice a nepadajú z nádoby, a nespadajú do neho.

Finálny akord bol sviečka v tvare srdca, ktorý je najlepšie vyhovovalo situáciu. Samozrejme, že zloženie nemal dlhé trvanie, ale podarilo sa nám vyfotiť to, a teraz ukladá snímku ako maskot v našom rodinnom albume.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com