Pôvodný kytíc Krakow trhu

Tento rok v lete, môj priateľ, profesionálny kvetinárstvo, predávajúci išiel na autobusovú prehliadku Krakow-Venice-Budapešť. Samozrejme, že zážitok bol voz a truck, ale oddelene chcem zdieľať fotografie s kvetinového trhu v Krakove, aby zobrazoval fantastické kytice, ktoré môžeme nájsť s výnimkou vo veľkých mestách, a to nie je isté. Posúďte sami:

tsvety1

tsvety21

Vence z môjho Svetla prišiel k úplnému radosti, ale potom si všimol, že v našej kultúre, všetky tieto vence sú spojené len s cintorínom, a Poliaci sa sviatky. Mimochodom, je cena, ktorú vidíte v zlotého.

tsvety2

Prekvapivý pohľad od ľavého okraja miniatúrnych kytíc, no proste dotýka!

tsvety3

A toľko ruže v kytici nášho nákupu extrémne zriedkavé. Pre krakovchan zrejme to nezdá buketische exotické.

tsvety4

tsvety5

tsvety6

tsvety7

tsvety8

No, jo, mám nasledujúce kytice dych, o priateľku, som všeobecne mlčať - to bolo ako nie zastonal, nie povzdychom. Už vrátil domov, som si uvedomil, že nie fotografoval hlavná vec - reakcia priateľom:

tsvety9

tsvety10

Video: V Odese trhu kvet boom



tsvety11

tsvety12

Video: Floral Salon Waltz z kvetín, poslať kvety do Charkova, na Ukrajine a vo svete

tsvety13

tsvety14

tsvety15

Tu je na ďalšiu fotografiu sa objaví zavial vlasť:

tsvety16

Slnečnica Bol som prekvapený, doma v Pavlograd nevideli na trhoch. Je prekvapujúce, že po ceste, ktoré sa začali objavovať nielen ako Sveta s ľahkou rukou ...

tsvety17

tsvety18

tsvety19

Ale podstata našej prechádzke Starého Mista (takzvaná stará časť mesta) bola návšteva katolíckej cirkvi, v rámci ktorého sme udrel aranžmá pri oltári:

tsvety20

Prekvapivo v priamom styku s pokoji organovej hudby ...

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com