Ako sa stať dobrým záhradný architekt



Video: Chcem, aby sa stal záhradný architekt

Ako sa stať dobrým záhradný architekt

Video: Ako sa stať dobrým návrhára?

Kresliť zbrane a cvičiť tvorivé myslenie

Záhradný architekti potrebujú mať možnosť čerpať, aby mu umožnilo kompozične i obrazne myslieť. Ak budete rozvíjať svoje zručnosti v tejto oblasti, potom nebudete musieť trápiť nekonečné permutácie objemu v priestore. Všeobecne platí, že ak neviete, ako na to, že je potrebné študovať, školiť svoje kreatívne myslenie.

Mnohé z nich sú teraz pracuje na počítači, ale ja som staromódny a konzervatívny, mám rád ručné podávanie a robí to niekedy rýchlejšie, než moji kolegovia, ktorí sa pri pohľade na monitor. Všeobecne možno povedať, že nie som proti výpočtovou technikou projekty v našej spoločnosti je robené obaja, ale nikto doteraz zrušený držanie dobrého dizajnu, pretože nádherné pracovať s modernými počítačovými programami.

Používať nemeckej materiály

Kým ruský množiteľského materiálu vo väčšine prípadov nezodpovedá európskym normám. Import, napríklad nemecké, zvlášť veľkých stromov, vyzerá to pôsobivejšie, a prácu, ktorú je spoľahlivá. Ale ja by som nedoporučoval využitie rastlín z krajín s miernejším podnebím, ako je Holandsko alebo Taliansko.

Náuka o klimatických pásmach - nie prázdna fráza. Zlou správou je, že vzhľadom na nedostatok domácich hodných náprotivky nepoužívame svoje závody, a Nemec. Preto sa pri hľadaní exkluzívnych predmetov nestojí výstup na Pyrenejskom polostrove, je nutné pracovať s rastlinami z čo najbližšie k vám klimatických pásiem.

Zhromaždite svoju zbierku rastlín

Me a zamestnanci spoločnosti sa podarilo získať veľkú zbierku rastlín, väčšinou bylinné trvalky. V súčasnej dobe je naša záhrada, škôlky zaberá 3 hektáre, ale to by bolo aj viac. Niektoré Pión máme viac ako 400 druhov, aj keď som zvyčajne používajú 5-10 stupňov. Ale kto vie, čo sa stane zajtra?

Okrem toho rastlina je užitočné neustále hľadať na dobré vedieť, kedy a ako vyzerajú. Tým sa znižuje počet chýb v ďalšej práci na objektoch.

Okrem toho bylín sú vždy užitočné mať po ruke. Predstavte si, že kreslíte obrázok: budete potrebovať v okamihu, kedy po dobu dvoch alebo troch farieb, ale môžete si ich vybral, ktoré majú po ruke celej palety. Tak je to s rastlinami. Pohodlné, nie je to? Okrem týchto zariadení, môžem ukázať zloženie rastlín zákazníci žijeme, nie je na fotografii, je to efektívnejšie.

Načúvať názoru zákazníka

Nepodceňujte zákazníka. Niekedy sa pohybujú po celom svete stále viac a viac odborníkov a teraz príklady brilantného terénne úpravy. So zmyslom pre proporcie a chuť majú nielen v poriadku, ale niekedy dokonca lepšie ako vy, pretože rieši problémy s domom architektúry, interiérového dizajnu a je schopný rozpoznať a oceniť svoj brilantné myšlienky krajinu.

Takže sa nemusíte držať zákazníkovi za osobu hustej, ktoré všetci potrebujú na žuvanie a zdĺhavé vysvetliť. Možno je to, že nie ste dostatočne zrelý, aby predložili svoje názory jasne, alebo vaša predstavivosť a schopnosti nie sú až závažné požiadavky zákazníkov. Preto sa rozhodnú pracovať na ramene, úmerne svoje znalosti a povesť.

Študoval architektúru a poľnohospodárskej techniky
Terénne úpravy je komplexný vzdelanie veľmi dôležité, kurzy nestačí. Viac vedomostí poskytovať špecializované vysoké školy, a ešte lepšie, ak môžete ísť študovať v zahraničí, napríklad v Anglicku alebo v Japonsku, krajine s bohatou tradíciou krajinnej architektúry.

Nevyhnutné a znalosti v oblasti architektúry. Koniec koncov, nebudeme sadiť kvety a aranžovanie objemov v priestore, a tie zase meniť štruktúru, farbu a tvar v čase, keď ročné obdobie. Sa mení z roka na rok, s rastom. Záhrada po celú dobu je dynamická, a vytvoriť harmonickú kompozíciu bez architektonického poznanie je nemožné.

Je nesmierne dôležité, aby krajinných projektantov a poznatkoch v oblasti botaniky a poľnohospodárskej techniky. V botanike v základnom výcviku na univerzitách všeobecne dobré, ale poľnohospodárskymi postupmi, je žiaduce, aby sa dozvedieť o kúsok ďalej. A je to lepšie, aby to v krajinách, kde nie je bojujú každý rok zachrániť úrodu a dlhá a úspešná práca, napríklad v Nemecku.

Autor: Zotov Irina

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com