Dracaena, náš prvý rodinný závod



Video: Naše terasa a rastliny, ktoré máme vysadené

Vždy som miloval rastlinu. Naša mama je vždy domáce parapety boli plné rastlín, často zasadil sadenice a naša záhrada bola plná kvetov. Takže, keď som sa oženil a tiež začal zvyšovať svoj domov. Prvá vec, ktorú som si kúpil v kvety pre časopisy Dracaena. Bola nevysokoy- okolo 15 cm na výšku. Na nej boli tri vetvy, a oni sa iba začína vytvárať listy. Pot bol v jeho malá, ale celkom normálne pre malé kvety. V tomto hrnci mám to rastie asi rok. Na jar som transplantované do väčšieho kvetináča. Ale nemali okamžite vo veľmi veľkom hrnci, pretože transplantácia rastlina vo veľkom hrnci, začína rast koreňov, skôr než hore. Beriem na vedomie, že pri transplantácii môjho Dracaena boli veľmi dlhé korene, boli prepletené v hrnci. Nechcel som sa ich dotknúť, a transplantované. Teraz moje Dracaena 8 rokov, a to je už veľmi vysoká. Počas tejto doby, dvakrát ho transplantovaná Už som.Dracaena v plnom raste Dokonca som sa snažil ju propagovať. Hlavným cieľom samozrejme bolo páperie. Chcel som, aby prerezávať jednu pobočku, a myslel, že táto vetva pôjde na pár vetvičiek, ale mýlil sa. Potom som rez hornej a čakal, až tam bude niekoľko vetiev, ale došlo opäť k vetvička. Bolo mi povedané, že som urobil zle. Museli sme znížiť vetvičku, a potom miesto rezu namažte záhradné ihrisko alebo konkrétnej krajiny, potom kryt rezu polyetylénu a postaviť na osvetlenom mieste, a to by malo byť vykonané na jar. Ja jednoducho odrezať v zime a tak. Mimochodom, dal som matka verhushechku, ju zasadil, a teraz má Dracaena.Spodná vetvy Dracaena Raz som nalial svoju krásu a ja správal muchy, začala chradnúť, listy zožltnú, myslím, že mám zomrieť. Ale ja som bol poučený, aby voda slaný roztok rastlín. Urobil som tak a môj celkom normálne.špička DracaenaAj keď táto rastlina miluje toľko vody, ale môže tiež prenášať a vysychanie pôdy. Akonáhle sa tak stalo, že som odišiel na čas a bolo neskoro. Počas tejto doby sa pôda vyschla a pri príchode domov, videl som, že môj Dracaena už vôbec nie nadýchané, to bolo všetko vädnúcich. okamžite bežal som do vody. Po polhodine to bol tak dobrý, ako nové. Teraz, pred odchodom som sa kvetináče s kvetmi v povodí vody. Rastliny samy o sebe pomaly brať sami toľko vody, koľko potrebujete. Dokonca som si všimol, že rastú tak rýchlo. Páči sa mi Dracaena, vyzerá nádherné v akomkoľvek prostredí. To vytvára teplo a pohodlie v miestnosti. Práve v tom možno aj všetko čo som chcel povedať o svojom prvom rodinného rastlinu.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com