Peniaze strom v mojom dome

peniaze strom

Video: Cross-steh. Maľby v mojom dome

Príbeh môjho domu Crassula, viac obyčajne známy ako peňažné strom, vždy som si pamätať s úsmevom.

Pravdepodobne mnohí z vás vedia toto znamenie - že rastliny zakoreniť, výhonok nemusíte sa pýtať, a vziať v tajnosti. Tak som sa rozhodol, aby sa v bezpečí, veľmi sa chcel dostať sám túto rastlinu. Bolo to smiešne celý večer s priateľmi na party s plechovým sedieť vo vrecku.

Odmocnění "zločin" leták stačilo jednoducho - tri týždne v šálke vody so zapustil korene. Keď sa v prvých dňoch list začal chátrať, že som trochu ju orezanie, a vznikli ďalšie problémy.

Video: Peniaze stromu. Flower of Topiary $ a mincí. Prilákať peniaze energiu

Potom, čo počul od priateľov o rovnaké na nenáročné peniaze strom, zasadil som ju do hrnca s žiadnu špeciálnu pôdou, as obvyklé, zo záhrady. Ale o dva roky neskôr, keď je čas na transplantáciu, presadiť do pôdy pre sukulenty a rast strom bol oveľa lepší.

Po nejakej dobe sa ukázalo, že časté polievanie rastlín je škodlivá - v mokrej pôde listy žltnú, potom sčernie a odpadávať. V lete som vodného stromu peňazí trikrát týždenne, v zime dva.

Video: Master Class: Bižutéria pre dom s vlastnými rukami a jednoducho krásny

Zlé dôsledky cez mojej snahe umyť prach z listov v sprche - po takomto sprcha väčšinou rozpadol. Teraz už len utrite suchou handričkou.

Crassula

Pot z peňazí stromu je na mojom stole, ako na parapete rastliny trpia prebytkom slnečného svetla.

Všeobecne platí, že peniaze strom je ideálny pre nie príliš náruživých záhradníkov - s minimálnou údržbou vždy podporovaná kvitnúce (mimochodom, my nikdy kvitli, ja neviem, či to kvitne všetko) zdravý vzhľad a podľa Feng Shui, prináša dom welfare v hotovosti.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com