Begonichka a Vanya

Tu sú moje nováčikovia-begonichka a Vanya. Získané boli pred týždňom na ceste k chate s iným begonichkoy, ktorá už predložila k vám. Kúpil som ich na selkohozyaystvoennom trhu. Farby boli zástupy, vnútorné a záhradné, exotická. A to všetko len v prvom rade, mal som čas ísť po stanovenom čase, aby ma manžela. Nováčikovia vzal iný predajca.

Tento bol prvý predajný begosha ma, ale rozhodol som sa ísť ďalej a vidieť viac, netrvalo. Pri nákupe Impatiens a Begonia iný už v aute znova a moje oči spočinuli na tomto begonku. Zdalo sa, aby ju prosil, aby mu. Hľadia. A dnes, presádzanie to, som si uvedomil, prečo sa ma na to spýtal. Začal ju vytiahnuť z hrnca, a tak nejako prišlo preč a zostal v ruke s malým zväzkom koreňov. Skoro som plakala z incidentu. Pozrel som sa do hrnca a zostávajúce korene nie sú vidieť. Začal som sa triasť krajiny zo svojich oddelených korene v hľadaní, a našiel je ešte len na samom dne. Ostaki išlo všetko zhnité a doslova rozpadol v ruke. Zvláštne, ako to- kvetinový malý zväzok korene hlbšie do zeme prázdnej, a dokonca korene na dne hrnca. Vyzerá to, že sa vyleje, a je to všetko zhnité, nové listy na dotyk okamžite odlomil z kmeňa. Len neviem, musím prežiť, alebo zomrieť.

Ale Vaňka šik korene boli, proste som sa presťahoval krajina nie je striasť do nového hrnca.

Prvé fotografie trio sedí na lavičke v krajine. Zvyšok fotografiu jednotlivo a domov po transplantácii.ánobekotbekotbekotbahbahbah

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com