Hippeastrum, rodina kvetina

Hippeastrum, rodina kvetinaNáš dom sa nachádza v blízkosti cesty. A keď kvitne Hippeastrum, okoloidúci sa zastavil pozrieť sa na tejto očarujúce krásy. Hippeastrum - naša rodina kvetina. Deti sú pestované a žijú oddelene, ale aj doma a v práci, rovnako ako môj manžel a ja, že rast, tieto nádherné rastliny. Starostlivosť o ne je jednoduchá. Pre výsadbu prijímať humus, rašelina zem, pridanie dreveného popola, rašelina a svieže kvitnúce superfosfat- 1 lyžička na liter zmesi.

Hrniec sa volí tak, že vzdialenosť medzi stenami a banky bola 1-2 cm na dne naliať odtok rozbitých kameňov alebo tehál vo vrstve 1-3 cm, potom -. Nádor a ornice žiarovka - výpočet na tretinu zostala nad zemou , Deti, ak existujú, sú od seba oddelené raz ročne.

Počas rastu rastlín oplodniť týždenný organické hnojivo (divozel infúzie, konský hnoj alebo kuracie hnoj). priviesť som ich až na vrchol a potom zem drobí. Aj zalievať kvetiny v panvici.

Ak chcete predĺžiť kvitnutia, Hippeastrum sú zasadené v intervale 2 týždňov. Po odkvitnutí, kedy sa hrozba mrazu fajčenia, sú zasadené v záhrade svojich domácich maznáčikov. Tam rastú o 10-15 listov.

Video: Hippeastrum z Romagna (4 ČAKANIA kvet a on sa rozpustí 3)

Na začiatku septembra, som kopať žiarovky a rezaním korene, vysadené v kvetináčoch. Listy vädnú a chradnú. Zalievanie štart, akonáhle sa kvet šípy. Počas kvitnutia hlinené miestnosti by nemala vyschnúť, ale stojaté vody nemôžu byť tolerované.

Ak chcete rýchlo sa objavili deti, sú zasadené žiaroviek vo veľkom hrnci. Dovolenka decká nedávajú neustále napojené a nakŕmené.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com