Sme zapúšťa korene na jar ibištek

Sme zapúšťa korene na jar ibištekRezne froté odrody ibišteka koreňa dlhé, takže by mali byť znížené až na jar alebo začiatkom leta a môžu byť použité pre zakorenenie hormóny (IAA, kornevin a ďalšie). Vhodné pre chov semilignified rezne nie je dlhší ako 10 cm. Z mojej skúsenosti som si všimol, že sú niekedy bez koreňov 8-11 mesiacov. V tomto prípade je účinnejší zakorenenie teplichke, ktorý môže byť vyrobený z plastovej fľaše, znížiť na polovicu. Pre vetracie rúrky v spradená hornej časti.

V dolnej časti fľaše je nutné vykonať drenážne otvory. Zakorenenie mix pôdy polovičná piesok. Zmes pred výsadbou rezne prístrešok IAA.

Môj ibištek kvet predovšetkým v zimnom období. Aj dosiahnuť pomocou veľmi jednoduchú obsluhu.

Na jeseň alebo na jar (ale je to lepšie, na jeseň a v neprítomnosti púčikov, samozrejme), som veľmi pevne zakotvila ich - sledovať rast ibištek nízky (1 až 1,5 m) Bush. V zime by zmraziť rast, tentoraz nemajú čas odrevesnet kufre a v jarnom čísle veľký počet nových miest rastu.

Krmivo začiatok na jar, na ktorej je akýkoľvek komplexné hnojivo. V máji, keď je koniec mrazené, stáť na ibišteka zasklenou lodžiou. A tam sú púčiky, kvetinové pokračuje po celej zimné obdobie v júli a auguste.

V prípade, že rastlina je náhle obsadené vošky, zmaže všetky postihnuté miesta vatovým tampónom namočeným v alkohole. A tak sa po dobu niekoľkých dní až do úplného zničenia škodcov.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com