Salvation narcisy z vody zajatia

Night ... Možno, že môj obľúbený čas dňa. Sedím pri počítači, otvorí sa okno na ulici, takže deň je zasiate plytký, nepramení dážď. Počujem šustot lístie kvapky, hlasné flope zo strechy do sudov a lopaty. Teraz som rád, že dážď, a naposledy, viedol ma k zúfalstvu. A to všetko preto, že sa utopil mojej narcisy. Moja chyba.

Stalo to preto, že som zabudol, ako dôležitý rozdiel medzi týmito dvoma pojmami - poznať a robiť. Všetci vieme, že pred výsadbou je potrebné starostlivo zvoliť miesto. Nutné zvažovať mnoho faktorov: svetla, zloženie pôda

, blízkosť iných rastlín. A predsa - hladina podzemnej vody. Tu začína svoju odstrašujúci príklad. 

Narcisy vo vode

Koniec koncov, som vedel, že som vedel, že v mojom okolí hladina podzemnej vody je blízko! Koľkokrát po veľkorysé letných dažďov v nížinách vody nešiel dlhšie ako jeden deň. Áno, a niekedy na jar jazero vzniklo. Pravdepodobne je to "niekedy", a dokonca aj voľné pozemky akútny nedostatok doma a hral triky na mňa. Utešovala sa, že vážne záplavy na dlhú dobu nestalo (a dúfať v známy snáď), som ignoroval opatrne a postupne trvalky osídlené nížinnou oblastí záhrady. Koniec koncov, to ľúto nechať voľné takmer tretinu záhradnej pôde!

Narcisy takmer zmizla pod vodou

Že zaplatil tento rok na krátku pamäť. Po silnom daždi na jednu noc moje záhrada premenila v jazero. Prvý deň sa neobáva, čaká je voda preč. A dážď, as trochou šťastia by zasiali a zasiate. Lake niekedy širší, stále hlbšie sa stane. A predpoveď počasia na nasledujúce dni, sklamaním. Smútiť, súhlasím, že moja narcisy zomrieť, a spolu s nimi, a c z ovocných stromov a kríkov. Rozhodol som sa liečiť situácii ako životnú lekciu, a ja ešte musel urobiť?

Ale to nebude sedieť sme sa zastavili navštíviť svoju sestru. Je zrejmé, že stromy a kríky, môžeme si pomôcť, ale narcisy prepustenie zo zajatia vody je na dosah. Ja sám, možno nerozhodla o tom, ale s podporou skupiny v úspešný výsledok udalostí nepochybovala. Pamätať Nekrasov, príbeh dedko MAZ a králikov? Pripomenuli sme si okamžite. A nielen to - takmer presne reprodukovať)

Oh, a to je ťažké, pretože sme mali! Krívať s čiernou krajinu - tú močiar: neuspeje v nohe tvrdo ťahať udržať rovnováhu - taky. Musel som sa ťahať dve dosky - pre neho a presunul. Voda z prvých krokov sa mieša tak, že nie je jasné, kde na behúni. Myslel som, že narcisy bude ľahké vytiahnuť von z krajiny, ale po vybratí listov. Rozhodne nie! Ťažko na vymoženie svojej vidly, a potom sa len s veľkými ťažkosťami. Na klzkom nestabilné palube len tak stáť, nie sú veľmi pohodlné a rýchle kopanie ...

Video: Záchranný pes z vody zajatia



zachránený narcisy

Po operácii polhodiny pod krycím názvom "Baba Mazaihi a narcisy" uspeje) Všetky 54 Žiarovky boli úspešne zotavil z vody a transplantovaný k vyšším mieste. Výsadba v krajine príliš vlhké viskózna mal to ešte!

Video: Cartoon Deti OKTONAVTY. riasy lesy spása

A tak som bol smutnú a žalostnú narcisy - slová nemôžu vyjadriť: kvôli mojej nedbanlivosti, skoro zadusil vo vode, a potom sa podrobí transplantácii nanajvýš nevhodnú dobu ... Kvety boli ešte v zárodku, ale mám ich odrezaný, aby rastliny jednoduchšie prežiť padlých ich podiel na štúdiách.

Nasledujúceho dňa boli prepustení do vázy. K dispozícii je v prevleku žiadne požehnanie - nikdy by som odrezať toľko kvetov pre kyticu.

Váza púčiky rozkvitol

V deň, kedy bolo chladné a veterné, ale to bolo veľmi horúce! Otrel pot z čela, pri pohľade na svoju sestru špinavý, myslel som si, že teraz, tak určite na tomto mieste nebudú vysadené trvalky.

Video: Záchrana Shnivy z ľadového väzenia. Alebo ako Oise Chevrolet Niva pritiahol

Pri výbere miesta pre trvalky, myslím, že z mojich hrubých chýb, môže vám pomôcť, aby spáchať takú chybu. A potom teplý jarný večer, počúvanie mäkké šumenie dažďa za oknom, budete mať pohodlné a pokojné - rovnako ako ja teraz)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com