Nezvyčajné Morning Glory

Video: Krásne #flowers. spray ruže

Budem aj naďalej spievať chvály okrasných rastlín s neobvyklým olistením. Teraz, môj budúci nákup - Morning Glory s tmavými listami.

My neobvyklá Morning Glory

V závislosti na osvetlení, môže to byť gaštanová, fialové alebo takmer čierna! Vysadené na jar, takže ona nemala čas ukázať všetky svoje sily, a to je naozaj silná rastlina!

Rastliny v provincii, kde je nákup? To je pravda, na trhu dediny. Preto je názov odrody, je mi ľúto, nemôžem povedať.

Confused odporúčania Predávajúci Ipomoea vysadené v tieni, pokiaľ je mi známe, dekoratívne farebné lístie v tieni nemôže plne vyjadriť svoje vlastnosti. Avšak, to pristálo v tieni, kto vie ...

Ale pochybnosti naďalej trápiť! Akonáhle sa zdráhajú ranné sláve stúpa, podľa môjho názoru, je to skôr ako ampelnye než Convolvulaceae. Uniknúť dĺžku asi 3 metre, a vrkoč kmeň horskom popola, ktorý vyrastie, že nechce, aby vlastné, budete musieť ručne pomôcť.

Video: Argiroderma

A ešte jedna vec: bez púčikov alebo kvetov! Pravdepodobne predávajúci urobil chybu, je potrebné dať na slnku. Nasledujúci rok, určite to'll ju klesnúť na slnečnom mieste, určite vidieť, ako kvitne. Veľmi zaujímavé!

Možno, že niekto z členov nášho klubu pestovať túto Ipomoea, zdieľať skúsenosti, byť vďačný, nielen ja, ale aj všetkých fanúšikov Morning Glory!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com