Narcissus plné rozkvitla, ale nepotešilo

To je ďalší pekný z froté nákup na jeseň žiarovky v záhrade centra. Hlavne na obstaranie, pomyslel som si narcisy, ktorý korunuje ružové, v obci máme tieto nikto nevidel, a obraz je obraz.

Narcissus naplnený

Nemal som to predtým a naozaj rád, aby si myslia, že som mal šťastie, náhodou podarilo kúpiť takú neobvyklú rozmanitosť. Netrpezlivo som čakal na prvý kvet! Nie je to fén púčiky zahreje zverejniť čo najskôr) Po otvorení sklamanie neskončil ... ani najmenší náznak ružovej. Áno, môžete vidieť na vlastné oči farbu mojej fotografie narcis na vlások rovnako ako v skutočnosti. No, kde je ružová ?! Kvetina, samozrejme, že je stále krásna, ale vo svojom srdci stále trpké sklamanie - a to, že som čakal tak dychtivo!
Teraz sa pozrime na to, čo farby boli uvedené na obale so žiarovkami!

balenie narcisy

Nemyslím ochudobniť skutočnosť, že peniaze vynaložené na žiarovky, ale aby som bol úprimný, keby som vedel, že ružová farba v kvete neuvidí, nebude s nimi, to je nemožné zhromaždiť všetky atraktívne kvety vo svojej záhrade.

Práve v myslení: je mi pod rúškom plnej predával iný druh narcisu, alebo som ešte nevedel, čo vlastne vyzerá farbe ružovej?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com