Muscari grade blue spike

Video: Phalaenopsis SOFT CLOUD (NOT EKVESTRIS) 🙊

Vždy hovorím im, aby - muscari alebo muskariki, no, ja nemám rád meno modrice alebo myšou hyacintu! Ako môže taká krása vymenovať druh ublíženia) Celé jar nás poteší svojimi jemnými kvetmi a príjemnou vôňou.

Muscari blue Spike

Video: DTPS. 'OX Firebird' Phalaenopsis ..9-22-2015


Neskôr všetky kvety BLUE Spike, asi v polovici apríla. Ak budete mať šťastie a počasie je v pohode, si môžete vychutnať nádherný 3 týždne zobrazenie dvojité kvety. No, ak v tejto dobe sme už hostil v lete, maximálne 2 týždne, a všetky kvety majú uschnuté a vyschla.
Stále nepestujú Muscari? Dať rozhodne nebudete ľutovať! Sú nenáročné, reprodukovať rýchlo, jednoducho nútiť. Avšak, nebudem opakovať, už máme na webe skvelý článok, v ktorom podrobné pravidlá výsadby a starostlivosti o modrice, opisuje najpopulárnejší odrody a poradenstvo v oblasti výberu záujmových rastlín. Mám rád miniatúrne hrozno, takže som sa snažil dať do vázy, aby bol úprimný - presne stáť po dobu jedného týždňa! Okrem toho, izba, v ktorom partia plná sotva počuteľným jemnou vôňou)
Chcel by som kúpiť muscari ružový ružový darček, ale je tu jedna vec. Na webových stránkach rôznych výrobcov za rovnakým titulom v fotografických kvetov sa veľmi líšia v farbe: na jednej oni intenzívne ružová, zatiaľ čo iní - väčšina smotanovej, s ružovým nádychom.

Má niekto pestovať odrody Muscari Pink prekvapenie? Podeľte sa o svoje skúsenosti o svojich pravých farbách!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com