Highlander Baljuvon

Video: Highlander Baljuvon rodina pohánky dobrý med rastlín Highlander Baljuvon dobrý med rastlín

Za tie roky, Kvetinová záľuby som došiel k pevnému záveru, že čím viac farieb už rastú v mojich záhonov, tým viac chcem viac a viac!

Flower Polygonum Baljuvon

Video: Highlander Baljuvon rodina pohánky dobrý med rastlín Highlander Baljuvon dobrý med rastlín


Kvetinárstvo, riadky rastlín na trh, priateľov, susedov - to všetko spadá do prehľadávaného priestoru. Veriť, napríklad len na ulici, oči skenovanie všetkých predzáhradky, padne náhle niečo zaujímavé! Tak bolo zistené, horolezec. Avšak, potom neviem jeho meno, len zelený klobúk bol viditeľný na vrchole nepočujúcich plot, pokryté bielymi kvetmi. Na všetkých stranách trčia dlhé červenkasté výhonky, hľadajú podporu. Nemožno ponechať, zaklopal som na bránu. Nejedná sa o veľmi príjemný hostiteľka Highlander nedotkol môj obdiv pre svoje elektrárne. S veľkými ťažkosťami, sa mi podarilo presvedčiť ju, aby mi predať stonku na jeseň. Je škoda, že sa nesmie fotografovať jej krídlatka, ale bude popisovať všetko, čo som videl a naučil. Možno, že táto myšlienka je užitočné pre niekoho.

Zomrela pomerne starú čerešňa. Začali rúbať všetky vetvy, takže len málo kostrové, najväčší, 1 - 1,5 m dlhý. Priamo v kufri bola vysadená horolezec, ktorý v kufri letnej pletenou a tvoril v kostrových konárov obrovského klobúka prepletených výhonkov. Veľmi skoro, a môj dom bol skoro obraz! Spoliehanie sa na rýchly rast, zasadil som horolezec v starej kôlne, a kvety obdivovať a zvýšiť celkový pohľad. Ťahal povrazy pre silnú podporu, ventilátor narovnal im vznikajúce výhonky. Keď horolezec sa zvýšil na strechu, steny majú byť vidieť na husté lístie. Čoskoro na streche kôlne tvorili skutočný zelený kopec. Môj manžel chcel skrátiť, a prosil som odísť, pretože akonáhle to bude kvitnúť! Kvitnúce predčil moje najdivokejšie očakávania, ale čo môžem povedať, pozrite sa sami na fotografiu!

Video: včely

Kvitnúce horolezec na slnečnej strane



Ak chcete aspoň trochu skrotiť neovládateľný vinič a zabrániť jej poškodeniu strechy (jej stará bridlice), som každý jesenné úrodu horolezec takmer na úrovni strechy. Spočiatku nedokázala pochopiť, prečo je tak túži dostať? A potom som uhádol - slnko! Sedí v mieste, kde slnko asi do obeda, a potom tieň. Na tienisté strane a kvitnú nie je tak bohatá.

Video: obrie krídlatka (Reynutriya).

Kvitnúce horolezec na tienisté strane

On zimy dobre, nie je nutná pokrývka v našom regióne. Veľmi cenné, podľa môjho názoru, dôstojnosť Highlander - to nedáva sadenice koreň, odolné voči chorobám a škodcom. A napriek tomu ľahko množia rezne, ale nemá rád presádzanie. Ak sa rozhodnete kúpiť, vyberte si verziu s uzavretým koreňového systému a starostlivo prekladiska. Som v poslednom roku nakrájané stonky a dievčatá odniesol jeden a dal ho v záhrade. Len uviazol v krajine a napojená. A začal! Do konca leta, výhonky boli 3-4 m, pokryté kvetmi! Priateľ videl ohromení obdiv, pýtal sa sám seba. Vykopali obrovský kus zeme, zabalené v vlhkou handričkou a zabalené v plastovom vrecku. Stále listy zvädnutých pred našimi očami ... odporúča znížiť po výsadbe a zalievanie, ale s mierou. Nádej prežije, a veľmi skoro sa môj priateľ bude mať rovnaký úžasný víno. A ty rastú Highlanders?

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com