Sasanky - lásko ...

Na samom začiatku svojej Kvetinová koníčkov, videl som fotografie luxusné svetlé farby a sľúbil sám rast rovnaký! Čo si myslíte, aký druh sasanky páčilo kvetinárstva nováčik? To je pravda, Anemone coronaria (Anemone coronaria).

Anemone, rastúce na slnku

Video: Monamour: Lásko

Pred zakúpením žiaroviek, čítal som o tento druh všetko, čo som mohol nájsť. Nechcel som zastaviť desivé príbehy skúsených záhradníkov o náladovosť anemone coronaria. Nechcel som, aby semená - dlho čakať na kvete! V lete, v hroznom horúčave, kopal som do pôdy, čím sa piesok, dolomit múky a preosiatu popol - sa pripravuje miesto pre jesennú výsadbu. Kupovať Anemone hľuzy, stratil všetku kontrolu nad sebou, chcel kúpiť všetko, čo máte na polici. No, tam nebol jeden zastavil čas) pristál hľuzy na jeseň, začiatkom októbra. Nikdy pred zimou nezdá sa mi tak dlho! Akonáhle prišla jar, a sasanky klíčky sa objavil na svetlo, má radosť nepoznala hraníc - to! A keď na začiatku kvitnutia, nemohol som zastaviť pri pohľade na veľa ich obľúbený, sú krásne!

Sasanky, rastúce v čiastočnom tieni

Video: Sergey Lyubavin - Lásko

Prameň, ktorý rok bol čoskoro, kvitnúce začala 9. apríla a trvala takmer až do konca mája! Potom listy zvädnutých a uschnuté v jesennej rozkvetu stalo znova, však, je oveľa skromnejší a počet kvetov a načasovanie kvitnutia. Choroby a škodcovia v sasanky, nikdy som si všimol. V zime som sa vyhrabať, ešte ničoho nezatajil. Obdivoval som jeho živý Anemone 3 roky, a potom človek nie je krásny jarný oni jednoducho nemajú prísť. Vymerzli zrejme žiadne iné vysvetlenie som nenašiel.

Akonáhle prestavbu lodeníc, určiť, kde sú k dispozícii nové postele, som sa znovu dať vám Anemone coronaria. Ale teraz budem vykurovať svoj tepelný štít na zimu, takže najskôr prezimoval!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com