Moja krása: Scheffler, fotky



Video: Šedá myš: známa modelka bodol sestra. od 3/9/16

Dnes chcem predstaviť vám najviac zelená cestujúceho z môjho domu - Scheffler.Ona je veľmi krásna! Obrázok úplne prenáša celej svojej kráse, ale doma to je skutočný obľúbený.Kúpil som ho celkom náhodou - moju matku ako darček (meno matky je Leroy, tak som myslel Scheffler mali užiť).Ihneď kvetinárstvo hodná poradca povedal, podrobne, ako sa o ňu postará, tak bola rada, že ju zeleň nepretržite.Pre Schefflera je najdôležitejšie - je ľahký a zavlažovanie. Preto je Dom je umiestnený v osvetlenej časti miestnosti, ale chránené pred prievanom. Nenechajte jasné slnečné lúče ju spálil (no, myslím, že je štandardom. Len málo z izbových rastlín môže vydržať spaľujúce slnko). Vzhľadom k silnej prehriatiu môže resetovať olistenie.Zalievanie mierne. Pokiaľ ju naplniť, začne konať až - listy sčernie! Takže je lepšie vodu v malých dávkach, ale často. Pôda by mala byť vlazhnovatoy (skontrolujte prsty na zem nebol suchý). Hoci malé sucha prežiť ľahšie ako nadmernej vlhkosti.Vlhkosť tiež dodržiavať optimálne - v lete je často strieka s rozprašovačom, a keď zaneprázdnený v práci a nemajú čas bežať s pshikalkoy, budúci ráno môžem hodiť mokrý uterák (dole diel vody). Vlhkosť odparí a získa vlhký vzduch okolo neho.Nosiť v sprche a veľmi hojne zalievať žiadne riziko. Alebo skôr urobil niekoľkokrát, potom začala černieť. Strach, že úplne stratil. Od tej doby, ukrývanie alebo celofán a pôda mierne polial so sprchou alebo utrieť vlhkou handričkou listy. Bezútešný práca, ale je to lepšie ako trpieť zničiť rastlinu.Oboznámení, čo je rovnaká Scheffler odporúča utrieť olistenie voda s svetlé pivo (pivo štvrť dielu tri štvrtiny vody).To je moja krása je vnímané fandiť - zanecháva lesklé, lesklé. A navyše na internete čítať samostatne, je ako hnojivo pre rastliny (v pivnom veľa stopových prvkov). Ďalšie oboznámení odporúča zotrieť vodu s cukrom, ale olistenie aj malá časť cukru a lepkavé prachu palice rýchlo. Tak som sa zastavil pri stieracej piva - raz za 2-3 týždne.Oddelene oplodniť univerzálne hnojivo (pardon tautológia), len raz za 2-3 týždne. Opäť platí, že časť hnojív plemena vo vode je oveľa menšie, než je uvedené na obale, aby riešenie bolo menej slabá - každý a zakaždým, keď rastlina báť horieť chémiu.Zdá sa, že to všetky tie triky, ktoré používam v starostlivosti o ňu. Ak máte otázky - spýtajte sa v komentároch.Pozrite sa na video o starostlivosti o Schefflera.
Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com