Euphorbia belozhilkovy

Ďalšie pekný, sa usadili v mojom dome tri roky nazad.Ego priviedol kamarát, keď som si uvedomil, že som bol chorý krytý tsvetami.Inogda, že je nemravné a padá lístie, ale to sa stáva raz za rok, zvyčajne na jeseň, az nejakého dôvodu som prikláňa k názoru, že to tak je, a on nado.Tsvetet vnezrachnymi kvetenstvo, ale takmer neustále, miluje strieľať ich semená v susedných kvetináčoch, po nejakej dobe jeho deti Sprout takmer všade, prvýkrát som je uložený, snaží dať na adopciu všetkým priateľom a susedom teraz už len stačí vyhŕkol Vayu, moc, že ​​je plodný a všetci vieme, teraz tam je! Je to stojí za to podľa môjho dobrý pocit západným oknom, dva roky, ale teraz pri 35 ° C je okno má popáleniny na listoch, a presťahoval sa do stolíku v Tenek, teplo odznie, vráti .Polivayu v lete dvakrát týždenne, niekedy ako môj prach, v zime zálievku polovicu. Kŕmenie hnojivo pre kaktusy alebo dvakrát za mesiac, počas zimy dvakrát Kemira pre korene, transplantácie as rast segodneshny deň je jeho štvrtý gorshok.Tsvetok nenáročný a je veľmi vhodný pre začiatočníkov kvetinárstva.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com