Moja rodina zelene! Poďme sa zoznámiť?

Zdravím všetkých milovníkov rastlín! Poďme sa zoznámiť, volám sa Olga a ja tsvetogolik. Všetko to začalo pred rokom, keď som dostal svoj prvý kvetinu, a všetko, čo som od tej doby zmizla. Nemám veľa kvetov, ale určite drahé. Budem písať o každej rastliny v samostatnom článku sa podelil o svoje malé skúsenosti. No, dnes chcem predviesť trochu a zoznámiť vás s mojou rodinou v zelenej farbe.

Dámy a páni, majú sídlo pohodlnejšie, nájdete veľa obrázkov.

Začnime s všeobecným obrázkom.

dsc_0531.jpg

dsc_0529.jpg

Vedľa môjho Spathiphyllum, milujem ich, a dúfam, že je to vzájomné.

dsc_0514.jpg

Teraz niečo málo o každom z nich. To spatif Sladké Silvia. Milujem ho za jeho vznešené tmavozelenými listami.

dsc_0515.jpg

dsc_0521.jpg

To spatif Jessen. Rastie v skupinách tak, že ak je to. Neviem, ako objasniť, ale vyzerajú porovnanie Jesse Chopin.

dsc_0518.jpg

dsc_0519.jpg

dsc_0520.jpg

To je Chopin. Už zvädnutý dom s dvoma krásnymi kvetmi pokryvalami.Na fotke nie je moc vidieť, robil telefón.

dsc_0516.jpg

2014-11-18_11.21.17.jpg

A to je, keď ma presádzanie kríky oddelené.

dsc_0524.jpg

dsc_0525.jpg

To je môj skončený, nájdený v odpadkoch skoro mŕtvy kvet. To je všetko, čo bolo uložené, ale ako niečo živé a dokonca aj list rozvinie.

dsc_0523.jpg

Video: Video revízia procesora Intel Core i5-3450. Hard News 19.05.2012



Tu je (príliš Chopin) mi dal pred mesiacom.

dsc_0527.jpg

Ďalej má Anthurium. Vzal som si priateľku chudák musel znížiť polovicu listu. Tu je kvety, alebo skôr stráca. Listy začal žltnúť, ale že som zaplavený najpravdepodobnejší.

dsc_0513.jpg

dsc_0512.jpg

Tu sú moje begonki, bolshaya- matka. Na jeseň som ju znížila a trčať 2 rezne.

Video: Vzhľad imáma Mahdího - Saaduev M

dsc_0502.jpg

dsc_0503.jpg

dsc_0504.jpg

Zatiaľ som mal Fialochka, nemám spriateliť sa s nimi. Ja viem, že je nutné, aby boli v poriadku, ale nemajú dostatok vedomostí a praxe (Obávam sa, že bude robiť veci horšie). Kúpil som si na označené dole pred 2 týždňami, ale nič s nimi neurobil.

dsc_0496.jpg

dsc_0497.jpg

Video: Výhody bývania v Poľsku. 3 dôvody, prečo ísť do Poľska. Môj výber

dsc_0498.jpg

dsc_0499.jpg

dsc_0500.jpg

dsc_0501.jpg

Ďalšie radosť som sníval o monštre, ale v našom meste krupnomerov predávať už veľké a veľké cenu. A potom sa náhodou som narazil na malú monsterok, schmatol 3 kusy už. Na krídlo má bielu srsť, Umyl som ich mydlom a vodou, nie pomoglo.Podskazhite čo iného môžete robiť. Na jednej plánoval nový list a dobré znamenie)

dsc_0505.jpg

dsc_0509.jpg

dsc_0511.jpg

No to je všetko, nič iného sa chváliť. Vďaka všetkým, ktorí čítať a vyzerala až do konca.

Teším sa na vaše komentáre, pripomienky a námety.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com