Myrtle - vzal môj!

Opäť ahoj všetkým))

Dnes chcem povedať o tom, ako som sa už dlho bojoval s charakterom, ktorý na mojom parapete bola Myrtle. Dúfam, že môj príbeh bude inšpirovať tých, ktorí už spustil ruky a povzbudiť tých, ktorí sa obávajú o svoje hýčkané hotelok ktorí spia v teplichke čakajúcich volaní.

Myrtle. Moje želanie ochraňoval. Vyhľadávanie v obchodoch neboli úspešné. Nespomínam si, kde mi hlava mal tento bláznivý nápad kúpiť / nájsť / rastú myrty. Jedného dňa som narazil na tento rastlín v kvetinárstve. Malý strom 10 cm, jednostranné a Kryven'ka, ale za cenu len zaoblochnoy. Tak som sa rozhodol, že najlepšou voľbou pre mňa - je rast Myrtle sám. -To sa rozhodol vyriešiť, ale voľba bola aj test.

Video: Ako som si vzal so sebou do Dubaja? Moje oblečenie, kozmetiku a doplnky

Prvým problémom som sa stretol - je nájsť semená. Ukázalo sa, že - je módne a vzácne rastliny. Našiel. V roku pred výsadbou namočí už všetky tri semeno, položila ju na zem a v teplichke. Takže som stál Teplicka mesiac som nemohol postaviť sa rozhodla siahnuť hlbšie a vyzerajú dobre, čo sa tam deje. Ťažko nájsť jedno semeno, ktoré je, ako to bolo, a ležal bez zmeny. Všeobecne možno povedať, že sa to nestalo.

Dlhé hodiny na internete, veľa informácií o ťažkostiach a nepoddatlivosti myrty. Avšak, oči majú strach, ale ruky robia.



V tomto roku, od konca zimy som začal hľadať semien. Nájdete na konci marca, kúpil som balíček od výrobcu, sú tam tri semeno by som tak voľne v taške až 50 kusov! Tri od výrobcu zvláštny nádeje nemám pripol, ale mnohí z tých, ktorí .... No, aspoň jeden vlak mala liahnuť!

Všeobecne platí, že podľa starej, hoci neúspešné schémy: nasiaknuté, dať do hrnca, posypeme trochu, kryt a dať. Dokonca fitolamp som si kúpil pre túto príležitosť! Všetkých 50 kusov som nezasial, koľko kontajnerov vyšplhala)) Uplynul týždeň, počet vyliahnutých kôstkami oleander. A myrta nie je rostochku! Som zúfalý, myslí, že tentoraz je výsledok nebude vykonaný, a sprchovací kút sám pre chamtivosť, nie zakúpenie jednostranný. ale napriek tomu myrta strom!

A potom sa stal zázrak! Neverím svojim očiam! Z troch semená od výrobcu prielezu dva! Tie voľné a nehýbal takmer dva mesiace.

Všetky rovnaké, ak je veľmi silnú túžbu - môžete letieť do vesmíru! Moje dieťa rastie veľmi pomaly a v zhone. Deň predtým, než včera trasúcich sa rúk transplantoval je oddeliť od zvyšku susedov hrnca. Starostlivo a pravidelne zalievať otočiť slnečné svetlo a dúfať, že rast strom, alebo dokonca ker, ale myrta!

Video: Knihy I vzal so sebou do Švédska

Skúšať, skúšať, hľadať a nevzdávajte to!

Milash

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com