Lemon kosti rast a radu oko

Pri nečinnosti zvedavosť pristálo kosť z citróna, ktorý sa používa iba na varenie, úprimne povedané, nemal nádej na úspech. Dať hrniec na slnku, dobre napojená na neho a môžem dokonca povedať zabudnutá. A čo bolo moje prekvapenie, keď som zistil, že tam objavil zelený výhonok. Tak som sa začal zháňať po ňom, čaká čoskoro tohto stromu bude citróny. Pri pohľade do budúcnosti, poviem, že je to zázrak, som musel stlačiť 13 rokov, keď sa prvý citrón.

Koniec koncov, v tej dobe som nevedel, že to bude tak dlho, a to bez zásahu som si, že by pravdepodobne došlo. Môj strom rástol a bola zelená, niekedy sa to stalo, že opadávajú úplne, a dokonca aj kvety. Veľké starosti o tom, a nevedel, čo robím zle.

Potom začal čítať ďalšie knihy, a uvedomil si, že tento jav je veľmi rozšírený pre citróna a môže sa objaviť v každom štádiu rastu.

Čo je potrebné, ktoré by rast citrón doma

Všetko, čo potrebujete, je správnej starostlivosti a trpezlivosť, keď to bude citróny. Ak si napriek tomu rozhodli pestovať citrón z kostí potom bude pripravená, ktoré sa môžu dostať všetko ovocie. Napriek tomu odporúčam ktorí chcú jesť v domácich citróny. Kúpiť alebo mať plodová strom alebo proces, ktorý vám dá v obilí alebo rodiacej stromy na zníženie vetvičku a závod ju na citrón z kameňa.

Ak je najnovšiu verziu vášho stromu ovocie citrón objavujú oveľa rýchlejšie. Viac citrónovníka úžasné vône vašej izby, keď sprej listy, to je jednoduché, aby trieť listy a neobvykle príjemnú vôňu vypĺňa priestor.

Ako sa správne starať o citróna

- včasné zavlažovanie a hnojenie

- voľné úrodnej pôdy s pieskom

- dobré odvodnenie v nádrži

Aby bolo možné získať zárodočnú citrónovou kosti musia byť vysadené v krajine, že nie viac ako 2 cm v počiatočnej fáze môže byť krytá sklenenej nádobe. Sam hrniec by mal byť na dobre osvetlenom mieste a pôdy v ňom vyhriatej. Tu v takýchto podmienkach budete musieť pestovať citrón z kameňa.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com