Hoya je ten, ktorý ma má, ale tento obľúbený

Video: Máte len jeden. Film. dráma

Dobrý večer všetkým! Po prvé, hovorím tu na mieste a teraz ma nezastaví. Chcel by som hovoriť a hovoriť.

Video: Máte len jeden - Svetlana Ryabov

A poviem vám o mojom Hoya, ktorej lásky môžem prijať do nekonečna. Skromný, nenáročný, a naozaj kvitnú ako kráľovná. A vôňa ....

Zdalo sa, že som trochu otrostochkom predstavil priateľ. Povedal, že to bude niekde kvitnú za 4 roky. zasadil som ju, a to rapídne vzrástla, a neverím, že to rozkvitla v prvom roku. A po dobu 5 rokov robí mi to radosť. Zavesením na trvalé miesto v okne, ktoré sa otvorí na lodžiu. Ako je prevážaný na slnečnom okne, ale listy začali žltnúť, zrejme silné slnko jej nepáči a tak sa vrátil do svojej starej miesto. Prečo teda kvitnú Hoya vôbec. Nemôžem presne povedať prečo. Ale ich jeseň a zimu, potil som si horúcu sprchu, sa jej to páči. A pravdepodobne každý vie, že nemôžete prerušiť kvetné stonky, nové kvety sú vytvorené na ne. To je to, ako žijeme s mojím hoykoy. A v poslednej dobe, rovnako kamarát dal ďalšie otrostochki od druhého (neviem, ako sa volá), nádeje a spriateliť sa s ňou.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com