New pot stefanotisu

Video: FAQ # 3 O jej manžel, syn a POT Herman)

Tu je pot bol navrhnutý pre začiatočníkov I stefanotisu. Môj obľúbený juta motúz, zvyšok zlatú stuhu, akrylové farby, laky s trblietkami, obrysy a štyri staré gombíky. Vzhľadom k tomu, bielych kvetináčov sa nejedná o viac starý keramický hrniec. Čo sa ukázalo - ťa súdiť!

Chcel by som povedať niekoľko slov o stefanotisu. Táto rastlina patrí do rovnakej rodiny ako Hoya. Miluje jasné, rozptýlené svetlo, priame slnečné žiarenie je potrebné sa vyhnúť, tento závod pre svoje východné okenný parapet. Rastové médium rád striekanie, zavlažovanie bohaté hornej vrstvy po zaschnutí. Kŕmenie - raz za dva týždne hnojivo pre kvet, pre zimné kŕmenie je zastavená, znížiť zálievku, nechať na okennom parapete, teplota nie je nad 18 stupňov tam v zime. Nepáči sa pohyb môže stratiť púčiky a listy. Liana vyžadujú ďalšiu podporu. Veľmi často sa používa pre okenné dekoráciu kvetinových záhonov.

Video: ORCHID-markdown: MY WAY transplantácia, POT, substrát

Mám dva metre vysoký viniča, posilní jej vlásenky na podporu kokos. Aj napriek tomu, že som narazil na kvitnúce stefanotisu, ale prešiel celý proces od škodcov. Premyje zeleného mydla v sprche a trela, každý list a stonku, tampón s vodkou. Po ošetrení bol vytiahnutý z hrnca, prezrel koreňový systém bol spokojný, nie je žiadne viditeľné poškodenie, mám kópiu zdravé!

Aj pripraviť pôdu pre rastliny. Beriem ako podklad pre univerzálne primer Terra v modrom obale. Pridajte to perlitu, konský hnoj z balíka, trochu dreveného uhlia a dolomit múky, pretože kyslosť by mal byť neutrálny. Pozrite sa, čo sa stalo po transplantácii.

Video: Etapy nočník

Dievčatá! Stefanotisu kvety veľmi voňavé a neopísateľný krása. A to je pestované v záujme týchto farieb!

To je všetko. Čakanie na preskúmanie lásky, pusa, Luba.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com