Fuchsia - cez tŕnie kvitnúť

Pred viac ako rokom, prišiel ku mne lásku fuchsie. No, viete, ako to je! Všeobecne možno povedať, zapálil som sa po tom, čo videl poradí od Homer na jar roku 2011. Objednané štyri druhy kvalitných fuchsií! Počas čakania na objednávku, varenie hrnca a to bola moja prvá chyba. Rezne prišiel malé hrnce boli skvelé. Ale ja tvrdošijne zasadil ich do hrnca! No, nezmizne tak dobrý! Prišiel rozkaz v máji a v júni, som išiel do krajiny na dovolenku po dobu dvoch týždňov, potom, čo kvety požiadaný, aby sa postarať o suseda. Prišiel som na štyri mŕtve výstrižky ... suseda, láskavosť jednoducho zatopené. Ale to je môj pokus neskončil, som sa stal nepríčetný Fuchsie! Ur, našiel som ďalšie dva vysoko kvalitné rezanie! Zakorenené, sme začali produkovať nové listy, radosť nepoznala medzí! Zasadené v malých kvetináčoch, zavesil na balkón a okamžite urobil chybu číslo dva! Od niekoľkých hodín po priamom slnku spálil moje rezne! Môj posledný pokus bol Fuchsia Annabel, mladý Bush, a urobil som ďalšiu chybu, zobral v neskorom lete, a obrezal ho, ako sa uvádza na tretiu pár listov. Ale po celú dobu! Vo všeobecnom, kvitnutia, som nečakal! S utrhnutým krovia sme odchádzali na zimu. Prezimoval tvrdé a ťažké. V mojom byte nemilosrdne poháňané radiátory ústredného kúrenia, môj Anabel stratí ich listy, vyschla, Zavesil som na všetky zimné mokré uteráky batérie, čaká na jar, a ona a ja! Akonáhle sa nočné teploty neklesli pod päť, môj mučeník presunul na balkón, a nakoniec sa stal zázrak! Anabel rozkvitol!

Hovorí sa, že sa učíme drahá, poučiť z mojich z mojich chýb! Fuchs nebude začať znovu, moja južné okná nie sú vhodné pre tieto rastyuh. Budem robiť to, čo viem najlepšie!

A teraz trochu o radostné! Mám nové hrnce, Lena, obrúsky vedieť?

Video: Jednoduchý spôsob propagácie fuchsie jeseň a zimu



A trochu viac pohvastushek! začiatočníci I, pre ktoré som veľmi dobre, ako sa starať a ošetrovať vedieť!

Video: v záhrade fuchsií Fuchsia Príprava na zimu

Je to moja veľké šťastie - so žltým pestrý Clivia! To malyuska, nie viac ako 10 cm, všetky tri listy! Kvitnúce vidieť len päť rokov! No, budem čakať !!! Tu na tejto radostnej správy Chcem dokončiť svoju segodneshny show. Čakám na vaše komentáre!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com