Fuchsie

Fuchsia - veľmi krásna, elegantná zariadení. Jeho nenápadný krása je úplne výzdobu svojho domu. Pre mňa osobne je táto rastlina je spojená s japonskými motívmi, pretože je ľahký, jemný, zložitý a dáva orientálny štýl. Mimochodom, nikdy som nevidel Fuchsia, keď som bol na večierku u mileniek jeho priateľov, a len preto, že táto kvetina je mu vzácne a nádherné a každý dom bude spĺňať. Tak som hrdý, že sa stal šťastným majiteľom. Pekné mať rastlina, ktorá sa vyskytuje v niekoľkých miestach.

Táto rastlina netoleruje horúceho vzduchu je ventilátor chladu a vlhkosti. Z tohto dôvodu nie je nutné, aby závod v teplotách nad 15 stupňov. V prípade, že teplomer stúpne nad 20, bude to mať nepriaznivý vplyv na rastliny. V letných mesiacoch, Fuchsie možno umiestniť na balkón, čerstvý vzduch, to je najviac optimálne podmienky pre to. Môžete stáť na záhrade alebo na verande, čerstvý vzduch, táto rastlina miluje a okamžite reagujú pozitívne na neho.

Fuchsia miluje jasné svetlo, ale nie na priamom slnku. Preto miesto, kde je hrniec s rastlinou je potrebné dobre osvetlené a veľmi pekné, keby slnečné lúče sa pokryjú v dopoludňajších hodinách. Východnej a severnej parapety izbách je najdokonalejší a sú najvhodnejšou voľbou.

Pokiaľ ide o zalievanie, zalievanie by mala byť hojné, a to najmä v kvitnúcich rastlín. Vlhkosti, to sú podmienky, ktoré sú veľmi potrebné pre rastliny v období aktívneho rastu. A vždy sa snažíme vytvoriť vlhká klíma, zvlášť dobré je, keď sprej Fuchs, najlepšie niekoľkokrát denne, a to najmä v horúcom počasí. Hnojivo je lepšie vykonávať minerálnych hnojív, a raz týždenne v priebehu kvitnutia, menej často v zime, alebo keď nie kvetu.

Počas že keď budú fuchsie kvitnúť púčiky alebo zisk, jeho umiestnenie nemôže byť príliš, by nemala byť menená a zase pot. Rastlina reaguje na takéto zmeny môžu byť bolestivé a hádzať kvety a puky, alebo budú chradne a chorý. Preto, keď vidíte, že závod sa chystá kvitnúť, nemajú v žiadnom prípade dotknúť hrniec až do konca kvitnutia.

Kvety sa objaví len na mladé výhonky, a že tieto mladé výhonky bolo ako pokus štipka rastlinu najviac, aby bolo viac chrumkavé a ešte vám hojne kvitol k radosti. Sotva som robil Curly.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com