Ficus elastica

Video: Ficus Elastica. Ako sa množiť. časť 1

Gumové rastliny patria do rodiny moruše sú dobré čističe vozduha.Uhazhivaya pre fikus dostanete vo svojom dome a krásu a polzu.Osveschenie by malo byť jasné rozptyl, zalievanie fikus dôležité dávať pozor, naliať, je výhodnejšie, aby doplňovanie než pereliv.Vo počas aktívneho rastu podkarmilav každé dva týždne, listy vlhkou handričkou. Táto zdieľaná dáta, a teraz máme, čo sme lyubimyh.Vot.Kúpil som si túto krásu pred 4 rokmi veľmi malenkim.Pervye 2 roky rástla a potešením, a potom prestal rásť, ale nie propodaet. Napojená, oplodnené, ale sedel v jednom páre nevyrástol a nemal propodaet. Rozhodla zmeniť na zem, keď vytiahol zo zeme ahnula.Zemlyanoy nie niekto zapáchal jasné, čo a vlhko a shnilost a gnilem.Vsyu pôda jemne zrazil, odstrániť čierne staré korene. Nová pot kiramzit rozšíril krajinu, a na svoje vlastné riziko koreňom prať v povodí vody a zľahka opláchnu nadol (potom si môžete prečítať na internete, že po takej protsidury gumové rastliny zvyčajne neprežijú) ktoré boli vysadené v novom korshok a čakal. A ja čakať mesiac išiel do rastuTeraz kufor pre dve otrostka.Zemlyu meniť každý rok, bojím opakovanie strašného zagnevaniya. Listy banánu utrieť Kazhuro stanú vosk. Stojí v západnom okne zbytočne neznáša priame slnečné svetlo (v mojom spáliť listy sa žltý odtieň)

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com