Šplhavnice, kto by si myslel, že to rastie tak!

Dobrú noc! Konečne, čas bol o trochu viac, a teraz dúfam, že sa s vami podeliť o všetko, čo chcel! V jednom z mojich blogov Anna dráždiť navrhol mi, správny názov môjho rastlín šplhavnice. Bol som tak (Teraz je pravda je trochu popyshnel a vyrástol).

Predstavte si moje prekvapenie, keď cestuje v tomto roku, v hale hotela, videl som tu takú šplhavnice, zdá sa mi, je to len o veľkosti oveľa viac o tom, čo rastie v našej krajine, v stredných zemepisných šírkach.

Potom na pravej strane, na okraj ide, zdá sa, že nie, ale všetko ostatné, ako keby tu pozrieme bližšie na listoch:

Čo chlapi sú ženy, ktoré toľko kvetov napojená. Malé kvety rastú šťastné a svieži. Tieto, tak zvané, vínna réva, označte hotelovej haly! Všetky obrázky z nich a vyfotiť sa s nimi.

Video: «Pampers prvá moment" školské pápeža, aby starostlivosť o dieťa. # Pampers_pervyemomenty

Tento pohľad zospodu

Video: CHIEF PATRON zhidomasonskogo "Putinovi" a "Medvedev" CM. POPIS!

My, v stredných zemepisných šírkach, trpí nejakou rastyuhami, hnojenie, k vode, rezať, zviazať, ktorí hľadajú najlepšie miesto pre nich v dome, a oni rastú len ťažko. A v horúcich krajinách jednoducho naliať a rastú tu sú obri!

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com