Flower of detstva

Video: Geranium - kvet nášho detstva

Fuchsie sú raznye.Rastsvetki stupeň, atď.

Ahoj, dievčatá. Cnelo sa mi strašne. Počasie bolo perfektné teplo v júni, upratovanie záhrady. Videl dosť fotografickú stránky galérie a rozhodol sa prerobiť postele. Vzal do mesta ďalšie, to všetko presadené kvety na nové miesto. To vďaka tebe mám motiváciu k reštrukturalizácii na pozemku. V dopoludňajších hodinách, lejaku tu rozhodli vás navštíviť, aby zistili, čo je nové, a zdieľať svoje radosti.

Môj prvý bol kvetina fuchsie, ktorý som zdedil spolu s bytom po babičke. Bála som sa dýchať na ňu, aby mi povedala moja obľúbená nravilas.No kopol do vedra, pretože jej skúsenosti starostlivosť som mal.

Za tie roky som sa vždy chcel kúpiť, kvet aj túto farbu, ale bohužiaľ. Fuchsia boli rôzne, ale tak krásna, som nevidel. A teraz na trhu kúpil fuchsie, predávajúci sľúbil, že kvety sú biele, som hľadal.

Video: Delphinium kvety detstva

sam_0034_3.jpg Tu sa jedná o deň nákupu.

Krásna, ale chcel som, aby zdvojnásobiť púčiky, ale takto nie.

Video: 10 uzbecké hity od detstva do 4 minút

My sme dali kvety stánku nám radosť. Táto správa rozšírila okamžite medzi pestovateľmi. Často sme sa prejsť do kiosku sa starať o niečo nové. Potom jedného dňa som ju videl .....

sam_0083_1.jpg Tu sa jedná o mesiac po kúpe.

Video: Farba AUSTRÁLIA tvorivej práce v dome a záhrade

Pred pár dňami môj krása ma potešila svojimi kvetmi.

sam_0133.jpg A to trochu bližšie.sam_0134.jpg

To preto, že v priebehu celého roka, ale poteší nás striedavo, prvý, potom druhý.

Dovidenia. Tatiana.

Delež v družabnih omrežjih:

Podobno
© 2022 ProSadGuru.com